آخرین وضعیت پرداخت پاداش آتش نشانان تهرانی

به گزارش مجله تار و سه تار، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از پرداخت پاداش شش ماهه اول آتش نشانان در آینده نزدیک اطلاع داد.

آخرین وضعیت پرداخت پاداش آتش نشانان تهرانی

مهدی داوری در گفت وگو با مجله تار و سه تار درباره نقدها بعضی از آتش نشانان در خصوص چرایی پرداخت نشدن پاداش شش ماهه اول آنان اظهارکرد: این مزایا قطع نشده است. این مزایا که متعلق به شش ماهه اول امسال است طی چند روز آینده پرداخت خواهد شد.

وی با بیان اینکه مسئله ای اداری در نحوه پرداخت وجود داشته است، گفت: ما حتی در این زمینه با مشکل اعتباری روبه رو نبودیم و این تاخیر صرفا به دلیل یکی از مسائل اداری است که در حال حاضر برطرف شده است و این پاداش تا چند روز آینده پرداخت خواهد شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران درباره اینکه پرداخت این پاداش ها چه مقدار زمانی تاخیر داشته است، گفت: حدود یک هفته است که از زمان پرداخت این پاداش گذشته است. معمولا مزایایی در شش ماهه اول به آتش نشانان پرداخت می شده که طبق بخشنامه جدید ابهاماتی در آن ایجاد شده بود. در حال رایزنی هستیم و تا اندازه مناسبی پیش رفته ایم و امیدواریم این مبالغ طی چند روز آینده پرداخت گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 370

به "آخرین وضعیت پرداخت پاداش آتش نشانان تهرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین وضعیت پرداخت پاداش آتش نشانان تهرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید