آمریکا پا پس کشید؛ تحریم بیشتر ایران مقدور نیست

به گزارش مجله تار و سه تار، خبرنگاران : رابرت اوبراین مشاور امنیت ملی کاخ سفید گفت که آمریکا چنان تحریم هایی را علیه روسیه و ایران وضع نموده است که دولت این کشور دیگر امکانی برای اعمال محدودیت های جدید علیه دو کشور ندارد. اما ما در حال آنالیز همه اقدامات مهار کننده احتمالی هستیم که می توانیم علیه این کشورها اعمال کنیم، همچنین سایر کشورها، از جمله چین و بعضی از کشورهایی که هنوز نامی از آنها برده نشده است سعی دارند تا در موضوع رای دادن مردم آمریکا در انتخابات تأثیر بگذارند. این غیر قابل قبول است

آمریکا پا پس کشید؛ تحریم بیشتر ایران مقدور نیست

به گزارش خبرنگاران به نقل از تسنیم: مشاور امنیت ملی رئیس جمهور آمریکا گفت که این کشور دیگر امکانی برای اعمال محدودیت و تحریم های جدید علیه ایران و روسیه ندارد.

به گزارش تسنیم به نقل از اسپوتنیک، رابرت اوبراین مشاور امنیت ملی کاخ سفید گفت که آمریکا چنان تحریم هایی را علیه روسیه و ایران وضع نموده است که دولت این کشور دیگر امکانی برای اعمال محدودیت های جدید علیه دو کشور ندارد.

وی در تبادل نظر با خبرنگاران در پاسخ به این سوال که واشنگتن به ادعاهای مراکز اطلاعاتی آمریکا مبنی بر اینکه روسیه و ایران بعضی اطلاعات مربوط به ثبت نام رای دهندگان آمریکایی را در دست دارند و می خواهند بر انتخابات تأثیر بگذارند، گفت: یکی از مشکلاتی که ما با ایران و روسیه داریم این است که اکنون آنقدر تحریم علیه این کشورها اعمال نموده ایم که فرصت و امکان بسیار کمی برای انجام هر کار دیگر و اعمال تحریم جدید را داریم. اما ما در حال آنالیز همه اقدامات مهار کننده احتمالی هستیم که می توانیم علیه این کشورها اعمال کنیم، همچنین سایر کشورها، از جمله چین و بعضی از کشورهایی که هنوز نامی از آنها برده نشده است سعی دارند تا در موضوع رای دادن مردم آمریکا در انتخابات تأثیر بگذارند. این غیر قابل قبول است.

وی اضافه نمود که واشنگتن در حال آنالیز گزینه های تکمیلی در این زمینه است.

اوبرایان همچنین در 16 اکتبر گفته بود یافتن اهداف جدید برای اعمال تحریم علیه روسیه هر روز دشوارتر می گردد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 1 آذر 1399 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1201

به "آمریکا پا پس کشید؛ تحریم بیشتر ایران مقدور نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا پا پس کشید؛ تحریم بیشتر ایران مقدور نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید