درگیری بازیکنان استقلال با نیروی انتظامی

به گزارش مجله تار و سه تار، در دیدار استقلال و سپاهان بعد از صحنه خطا پشت محوطه جریمه، داریوش شجاعیان که روی سکو حضور داشت با صدای بلند به این موضوع اعتراض کرد که واکنش نیروی انتظامی را در پی داشت.

درگیری بازیکنان استقلال با نیروی انتظامی

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورزش سه، خطای سخت کی روش استنلی که باعث قطع شدن بازی برای دقایقی و اعتراض نیمکت نشینان و بازیکنان داخل زمین دو تیم شد، در بخش دیگری از زمین هم حاشیه ایجاد کرد.

داریوش شجاعیان که برای هواخواهی از هم تیمی خود از روی صندلی سکوها بلند شده بود و با حضور جلوی نرده با صدای بلند به سپاهانی ها معترض شد، با واکنش نیروی انتظامی و دعوتش به صندلیش روبرو شد.

این موضوع بحث لفظی بین طرفین را در پی داشت و در ادامه نیز دیگر سکونشینان که مطهری، دیاباته و ... نیز در جمع آنها دیده می شدند، به قصد درگیری وارد شدند که از سوی دیگر نیز عوامل اجرایی و حراست وارد شدند.

در نهایت با میانجی گری عوامل حراست این موضوع ختم به خیر شد و بازیکنان سکونشین استقلال روی صندلی های خود مستقر شدند. موضوعی که البته باعث شد تمامی ماجراهای درگیری داخلی زمین فراموش شود و توجه بازیکنان و اعضای داخل زمین هم متوجه روی سکوها باشد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 مهر 1399 بروزرسانی: 14 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1101

به "درگیری بازیکنان استقلال با نیروی انتظامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درگیری بازیکنان استقلال با نیروی انتظامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید