موفقیت طرح امنیتی بغداد در تامین امنیت زائران اربعین حسینی

به گزارش مجله تار و سه تار، فرماندهی عملیات بغداد روز شنبه از موفقیت طرح امنیتی ویژه مراسم سالروز اربعین امام حسین(ع) در پایتخت عراق اطلاع داد.

موفقیت طرح امنیتی بغداد در تامین امنیت زائران اربعین حسینی

به گزارش گروه بین الملل مجله تار و سه تار، فرماندهی عملیات بغداد روز شنبه از پیروزیت طرح امنیتی ویژه مراسم سالروز اربعین امام حسین (ع) در پایتخت عراق اطلاع داد.

به گزارش وبگاه خبری سومریه نیوز، فرماندهی عملیات بغداد در بیانیه ای گفت که تهیه برنامه امنیتی ویژه این مناسبت (اربعین) با مشارکت همه بخش های امنیتی و اطلاعاتی و خدمات پشتیبانی با پیروزیت همراه بود و حمایت و حفاظت کامل از هزاران موکب حسینی و میلیون ها زائر راهی شهر مقدس کربلا به عمل آمد.

در ادامه این بیانیه آمه است: طرح امنیتی مذکور با مهارت بالا و به شکلی روان به اجرا درآمد به گونه ای که تردد شهروندان را در داخل بغداد تسهیل کرد و باید به این نکته اشاره نمود که از جمله دلایل پیروزیت طرح اربعین اجرای عملیات پیشگیرانه پیروز بر اساس داده های محرمانه دقیق بود که مانع از این شد که گروه های تروریستی به مقاصد خود در حمله به زائران دست یابند.

فرماندهی عملیات بغداد از آگاهی های امنیتی شهروندان و موکب ها همکاری بسیار زیاد آنها با نیروهای امنیتی و تعهد آنها به فرمان های امنیتی صادر شده توسط فرماندهی کل تمجید کرد.

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 10 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 438

به "موفقیت طرح امنیتی بغداد در تامین امنیت زائران اربعین حسینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موفقیت طرح امنیتی بغداد در تامین امنیت زائران اربعین حسینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید