کریستیچویچ: داوران بدون توجیه به بازیکنان ما کارت قرمز نشان می دهند، انتظار عدالت داریم

به گزارش مجله تار و سه تار، سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با انتقاد از داوری ملاقات با شهر خودرو گفت: از فدراسیون و داوران انتظار عدالت داریم.

کریستیچویچ: داوران بدون توجیه به بازیکنان ما کارت قرمز نشان می دهند، انتظار عدالت داریم

به گزارش خبرنگار مجله تار و سه تار از بوشهر، میشو کریستیچویچ پس از تساوی بدون گل شاگردانش مقابل تیم فوتبال شهر خودرو گفت: مسائل زیادی قبل از بازی داشتیم. دوباره می گویم که بسیار ناراحت هستم و ناامید شدم که مثل بقیه تیم ها به ما نگاه نکردند. بدنسازی مان را لغو و در زمان بدنسازی مان با شهر خودرو بازی کردیم. عدالت بین همه باشگاه ها برقرار نشده است.

وی ادامه داد: بازیکنان جدید تازه به جمع ما اضافه شده بودند و نمی دانستند برنامه های تاکتیکی تیم ما چیست. با این برنامه ریزی، 7 روز از دوران بدنسازی تیم من را خراب کردند. این مسائل ما قبل از بازی امروز بود. در زمان بازی هم دوباره مثل بازی های قبلی بحث کارت قرمز و اخراج پیش آمد.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر مطرح نمود: در فوتبال جهان هم که پول زیادی هزینه می گردد چنین چیزی که برای ما رخ داد را نمی بینید. داوران خیلی راحت به بازیکنان من بدون هیچ توجیهی کارت زرد و قرمز نشان می دهند. بازیکنان من واقعا زحمت کشیدند و کوشش کردند. شانس نداشتیم و می توانستیم گل بزنیم و بازی را با برد به خاتمه ببریم.

کریستیچویچ گفت: باید بجنگیم و منتظر یک شانس خوب باشیم. خیلی خوشحالم که حریف ما امروز موقعیت های زیادی خلق نکرد و به جز 15 دقیقه ابتدایی بازی، بچه های ما خوب بودند. وقتی که به ابتدای ورودم به تیم برگردیم می بینیم که تیم های مقابل ما شانس های زیادی خلق می کردند ولی امروز این اتفاق نیفتاد. قطعا این یک امتیاز به ما کمکی نمی کند و ما رشد نکرده ایم. می توانم بگویم امروز با یکی از بهترین تیم های ایران بازی داشتیم و می توانم بگویم که از نتیجه بازی امروز راضی هستم.

سرمربی شاهین در پاسخ به این سوال که چه اتفاقی بین دو نیمه بازی افتاد که با وجود 10 نفره شدن، شاهین روبه جلو کار کرد و به دنبال دریافت امتیاز بود، توضیح داد: من از بازی تیمم در ابتدای بازی راضی نبودم و در نیمه دوم سبک بازی مان را تغییر دادیم. وقتی در خانه بازی می کنیم بازیکنان ما پاس به عقب می دهند و این کار را تکرار می نمایند. ما در خانه بازی می کنیم و باید کوشش کنیم که رو به جلو بازی کنیم، در 15 دقیقه ابتدایی بد بودیم و بعد از آن شرایطی داشتیم که می توانستیم شوت بزنیم و به گل برسیم ولی متاسفانه داور به بازیکن ما کارت قرمز داد و وقتی این اتفاقات را گذشتیم. وقتی سجاد حیدری به تیم ما اضافه شد به دنبال موقعیت بودیم که این اتفاق هم رخ داد. بازیکنان جدید ما هنوز بازی نکرده اند ولی سطح تیم ما بالاتر رفته، محمودی و مشکل پور هم به تیم ما اضافه شده اند و منتظر اولین برد هستیم که انشالله به زودی این اتفاق می افتد.

وی در خاتمه گفت: از فدراسیون و داوران انتظار عدالت داریم تا شرایط ما با حریفان 50-50 باشد ولی تا امروز فدراسیون و داوران چنین کاری برای ما انجام نداده اند. در بازی با سپاهان هم بازیکن ما اخراج شد اما امروز روی رزاق پور خطایی شد که باید بگویم حرکت بازیکن حریف 3 کارت قرمز داشت. امیدوارم شرایط تیم ما و بهتر گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 666

به "کریستیچویچ: داوران بدون توجیه به بازیکنان ما کارت قرمز نشان می دهند، انتظار عدالت داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریستیچویچ: داوران بدون توجیه به بازیکنان ما کارت قرمز نشان می دهند، انتظار عدالت داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید