35000 پرس غذای متبرک در روستا های کم برخوردار خراسان رضوی توزیع شد

به گزارش مجله تار و سه تار، مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان رضوی گفت: به صورت روزانه بیش از یک هزار پرس غذای متبرک حضرت رضا (ع) برای روستا های کم برخوردار خراسان رضوی َطبخ و توزیع می گردد.

35000 پرس غذای متبرک در روستا های کم برخوردار خراسان رضوی توزیع شد

به گزارش از ، امین بهنام مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان رضوی گفت: با عنایت امام رضا (ع) و دستور تولیت آستان قدس رضوی به صورت روزانه بیش از یک هزار پرس غذای متبرک حضرت رضا (ع) برای مردم مناطق و روستا های کم برخوردار خراسان رضوی َطبخ و توزیع می گردد.

او با اشاره به اینکه این طرح به همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان رضوی و با همکاری خادمیاران رضوی از اسفند ماه سال 98 شروع شده است، گفت: شناسایی مناطق کم برخوردار و اطلاعات آمار خانواده های ساکن در هر روستا توسط تیم پیشرو دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان متشکل از خادمیاران رضوی صورت می گیرد.

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان رضوی با اشاره به اینکه حمل، بارگیری و توزیع غذا در هر شهرستان با نظارت و پشتیبانی این دفتر نمایندگی صورت می گیرد، گفت: خدام روز توزیع غذای متبرک امام رضا (ع) با حضور در مناطق مورد هدف به صورت خانه به خانه با رعایت کامل اصول و موازین بهداشتی غذای متبرک رضوی را به صورت یک بسته تحویل هر خانوار می دهند.

بهنام اضافه کرد: به همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان رضوی، بیش از 1000 پرس غذای متبرک حضرت رضا (ع) در روستا های کم برخوردار قنداب، حکیم آباد و چشمه از توابع فریمان با رعایت کامل اصول و موازین بهداشتی توزیع شد و مقرر شد که امروز 11 فروردین ماه توزیع غذای متبرک رضوی در سبزوار انجام گردد.

او ادامه داد: تا کنون بیش از 35 هزار پرس غذای متبرک حضرت رضا (ع) در توابع شهرستان های خراسان رضوی توزیع شده است و این طرح تا انتها ماه مبارک رمضان به همین منوال دادمه خواهد داشت و طی این دوره زمانی پیش بینی می گردد که بیش از 60 هزار پرس غذای متبرک رضوی میان نیازمندان و افراد بی بضاعت روستا های کم برخوردار خراسان رضوی توزیع گردد.

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان رضوی در بخش دیگر از سخنانش به طرح عیادت از بیماران کرونایی بستری در بیمارستان های شهرستان های خراسان رضوی اشاره و گفت: خادمان بارگاه منور حضرت رضا (ع) و خادمیاران رضوی در قالب این طرح، با همراه داشتن پرچم متبرک حرم حضرت رضا (ع) با هدف دلجویی از بیماران و عرض خداقوت به کادر پزشکی و درمانی همراه با توزیع غذای حضرت و بسته های متبرک در بیمارستان های دارای بیماران کرونایی حضور پیدا می نمایند.

بهنام اضافه کرد: تا کنون در قالب این طرح جمعی از خدام حضرت رضا (ع) در بیمارستان های کرونایی شهرستان های تربت حیدریه، تربت جام، فریمان، نیشابور، چناران و قوچان برای دلجویی و عیادت از کادر پزشکی و درمانی و بیماران کرونایی حضور یافته اند.

/ف.ک

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 29 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 827

به "35000 پرس غذای متبرک در روستا های کم برخوردار خراسان رضوی توزیع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "35000 پرس غذای متبرک در روستا های کم برخوردار خراسان رضوی توزیع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید