شروع جشنواره تابستانی کیش ؛ اهدای خودرو به گردشگران ، هتل ها 50 درصد تخفیف می دهند

به گزارش مجله تار و سه تار، مراسم افتتاحیه بیست و دومین جشنواره تابستانی شامگاه پنجشنبه 20 تیر در مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار می گردد.

شروع جشنواره تابستانی کیش ؛ اهدای خودرو به گردشگران ، هتل ها 50 درصد تخفیف می دهند

مجله تار و سه تار: محسن قریب دبیر جشنواره تابستانی کیش، استقبال از گردشگران در فرودگاه بین المللی کیش، نورافشانی و آتش بازی، جنگ های شبانه و مراسم قرعه کشی و کنسرت های شاد شبانه را از جمله برنامه های جشنواره تابستانی برشمرد و گفت: در جنگ های شبانه هرشب به قید قرعه به گردشگران جوایزی اهدا خواهد شد و هر هفته نیز یک خودرو برای گردشگران خوش شانس جشنواره در نظر گرفته شده است.

مسیح الله صفا رییس جامعه هتلداران کیش هم از تخفیف 50 درصدی هتل ها و مراکزپذیرایی کیش در طول برگزاری جشنواره تابستانی اطلاع داد و تاکید نمود: این تخفیف ها واقعی بوده و جامعه بازاریان بر روند ارائه خدمات متناسب با درجه بندی هتل ها، نظارت کامل خواهد داشت.

وی همچنین از رایزنی جامعه هتلداران با پارک دلفین ها برای ارائه تخفیف 50 درصدی به گردشگران جسنواره تابستانی اطلاع داد.

رحمان سادات نجفی مدیر عامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش نیز گفت: 7 دستگاه خودروی پژوی 206 پلاک تهران باهزینه 650 میلیون تومان برای برندگان خوش شانس جشنواره خریداری شده است.

سادات نجفی از راه اندازی یک پیشخوان ویژه جامعه بازاریان تا سه روز آینده در فرودگاه بین المللی کیش اطلاع داد و گفت: برای نخستین بار این طرح در کیش اجرا می گردد تا گردشگران در بدو ورود به اطلاعات کاملی از بازارها و مراکز تجاری و برنامه های فرهنگی و گردشگری این مراکز دسترسی داشته باشند.

بیست و دومین جشنواره تابستانی کیش تا8 شهریور ادامه خواهد داشت.

منبع: چمدان
انتشار: 1 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 241

به "شروع جشنواره تابستانی کیش ؛ اهدای خودرو به گردشگران ، هتل ها 50 درصد تخفیف می دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع جشنواره تابستانی کیش ؛ اهدای خودرو به گردشگران ، هتل ها 50 درصد تخفیف می دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید