علم و تکنولوژی

خبرنگاران انتشار رایگان کتاب گویای بدانید من فاطمه هستم

تهران- خبرنگاران- پایگاه کتاب گویای ایران صدا همزمان با سالروز شهادت ام ابیها کتاب گویای بدانید من فاطمه هستم را منتشر کرد.

30 بهمن 1399

قیمت روز گوشی موبایل در 17 دی

قیمت گوشی های موبایل موجود در بازار، مورخ 17 دی را مشاهده می کنید.

24 بهمن 1399

بهترین اپلیکیشن های کاربردی اندروید برای سفر

طیف گسترده ای از برنامه های موجود برای این دستگاه ها، به این معنی است که می توانید از دستگاه اندرویدی خود نهایت استفاده را ببرید. این برنامه ها از بسکمک جهات به ما کمک می کنند. یکی از انواع برنامه هایی که می توانید برای دستگاه اندرویدی خود دریافت کنید،...

24 بهمن 1399

مقاله: چگونه برای شغلی کانادایی رزومه بنویسیم؟

مهم است که در ابتدا تمامی اطلاعاتی که نشان از تجربه کاری و تحصیلات شما دارد را جمع آوری کنید. درصورتیکه تمامی اطلاعات را در مقابل خود داشته باشید نوشت رزومه بسیار ساده تر خواهد بود. برای آغاز لیستی از منابع، سوابق کاری، تحصیلات و مهارتهای خود تهیه کنید.

18 بهمن 1399

روشی جدید برای نجات بیماران کرونایی

بنیانگذار برنامه آزمایش تصادفی دارو های کرونا اعلام نمود که اثربخشی دگزامتازون جان حدود 650 هزار نفر نجات داده است.

17 بهمن 1399

دستبند هوشمند ناجی مسافران قایق ها

اگر در یک قایق پر از مسافر به هر دلیلی یکی از مسافران به داخل آب پرتاب شود ممکن است کسی متوجه موضوع نشود و همین امر خطر جانی برای مسافری دارد که دور از چشم دیگران در آب افتاده و ممکن است غرق شود. محققان حوزه فناوری تلاش های زیادی برای تأمین امنیت مسافران...

16 بهمن 1399

زیرساخت ها در توسعه گردشگری نواحی روستایی با محدودیت روبه رو است

خبرنگاران/خراسان رضوی عضو هیات علمی پژوهشکده گردشگری جهاد دانشگاهی گفت: متاسفانه در زمینه توسعه زیرساخت های نواحی روستایی و طبیعت گردی کشور و استان مانند تامین امنیت، تامین بهداشت و... با محدودیت روبرو هستیم.

13 بهمن 1399

مراحل تنظیم نرم افزار Mail در سیستم عامل مک

در این مطلب می خواهیم مراحل تنظیم نرم افزار Mail در سیستم عامل مک را مرور کنیم.

8 بهمن 1399

دانشگاه سیستان و بلوچستان در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد

دانشگاه سیستان و بلوچستان در نظر دارد دانشجویان استعداد درخشان در مقطع کارشناسی ارشد را برای ورودی مهرماه 1401-1400 جذب کند.

6 بهمن 1399

آنالیز 3 فیلم کمیته، دستمال سرخ ها و تجارتخانه بوشی

مستند کمیته یکی از آثار کنجکاوبرانگیز این دوره از جشنواره است که سراغ تشکیل کمیته انقلاب اسلامی در اواخر دهه 50 رفته است و می توان آن را آغازگر یک پژوهش تاریخی مهم در حوزه شکل گیری ساختار نظام جمهوری اسلامی، به خصوص بخش های امنیتی آن دانست.

4 بهمن 1399

روبات&zwnjها و ترفند&zwnjهای تغییرشکل ، مهارت و انعطاف&zwnjپذیری روبات&zwnjها افزایش پیدا می&zwnjکند؟

همانطور که ترفند تغییرشکل برای بسیاری از موجودات ارزشمند است، محققان معتقدند که این امر می تواند برای روبا ت ها نیز مهم و قابل استفاده باشد.

19 دی 1399

فوت کوزه&zwnjگری درست&zwnjکردن رب گوجه&zwnjفرنگی در خانه

رب گوجه فرنگی از آن دست موادی است که درست کردنش در خانه لذت دوچندانی دارد و استفاده از آن طعم و بوی خاصی به غذا می دهد. در این مطلب طرز تهیه رب خانگی آموزش داده شده است.

19 دی 1399

ارزان&zwnjترین مراکز خرید استانبول

اگر انگیزه شما از سفر به استانبول خرید است، مطلب مناسبی را برای خواندن انتخاب نموده اید. چرا که آشنایی با ارزان ترین مراکز خرید استانبول شما را دقیقا به جایی می رساند که به دنبال آن هستید. مجتمع های کوچک و بزرگی که با لباس های رنگارنگ و اجناس متنوع پر شده...

19 دی 1399

ثبت&zwnjنام برای دریافت یارانۀ اعتباری خرید کتاب شروع شد

به گزارش خبرنگاران، این موسسه به نمایندگی از معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای سیاست های ترویج کتاب و کتابخوانی و حمایت از نشر کشور، در نمایشگاه مجازی کتاب جنوب کرمان (جیرفت) با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آن منطقه، اقدام...

18 دی 1399

قیمت انواع لپ تاپ، امروز 6 آذر 99

قیمت لپ تاپ های متنوع از برند های مطرح دنیا در بازار ایران، به تاریخ 6 آذر 99 را در این خبر مشاهده کنید.

17 دی 1399

فکری: مربی خارجی 30 میلیارد می&zwnjگیرد ما برای استقلال 2 میلیارد هم جریمه می دهیم، بدترین استقلال را گرفتیم

استقلال را با شرایط روحی خیلی داغون تحویل گرفتیم تیمی که 4، 5 است نتیجه خوب نگرفته و همه از آن ناراحت هستند بازیکنان ما شرایط روحی خیلی بدی داشتند و در این حالت تیم را تحویل گرفتیم.

16 دی 1399

درخواست باستان شناسان خارجی برای نجات چگاسفلی

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، درخواست باستان شناسان خارجی برای نجات چگاسفلی صورت پذیرفت.

14 دی 1399

چرا روز های قرنطینه فروش کتاب در هایپرمارکت ها آزاد است اما در کتابفروشی ها نه؟!

علی اسماعیلی، مدیر کتابفروشی علم و صنعت در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران ، با اشاره به تعطیلی های اخیر کتبافروشی ها که به دستور ستاد ملی مقابله به کرونا انجام شد، مطرح نمود: کتابفروشی ها محل تجمع مردم نبود که باز بودن آن ها مسئله ای برای سلامتی مردم ایجاد...

13 دی 1399

همکاری دانشگاه های علوم پزشکی ایران و صنعتی شریف برای راه اندازی بین رشته ای ها

دکتر مسعود ناصری پور با اشاره به اولویت های مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی ایران اظهار کرد: اولویت این دانشگاه برای چند سال آینده حرکت به سمت دانشگاه های نسل سوم و دانشگاه هایی است که علم را به فناوری تبدیل کرده و آن را تجاری سازی می کنند و محصول و ثروت خلق...

12 دی 1399

هوش مصنوعی یک چالش 50 ساله را حل کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایندپندنت، یک چالش علمی پس از 50 سال با استفاده از هوش مصنوعی برطرف شد و اکنون تغییرات وسیعی در خصوص مبارزه با بیماری ها ایجاد می کند.

10 دی 1399
تعداد: (225)