اصلاح VAR در لیگ برتر انگلیس از فصل آینده

به گزارش مجله تار و سه تار، بعد از اشتباهات زیادی که این فن آوری در فصل جاری داشته است و صدای خیلی از تیم ها را درآورده، اتحادیه فوتبال انگلیس وارد عمل شد.

اصلاح VAR در لیگ برتر انگلیس از فصل آینده

اتحادیه فوتبال انگلیس از باشگاه های لیگ رجحان خواست اصلاحات مورد نظرشان را برای فن آوری VAR به صورت شفاف بیان نمایند تا از فصل بعد مورد استفاده قرار گیرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، فن آوری VAR در لیگ برتر انگلیس حواشی زیادی ایجاد نموده است که آخرین آن در بازی چهارشنبه شب بین منچسترسیتی و ساوتهمپتون بود که باید یک پنالتی به سود سیتی اعلام می شد ولی در نهایت این اشتباه تاثیری روی نتیجه بازی نداشت.

بعد از اشتباهات زیادی که این فن آوری در فصل جاری داشته است و صدای خیلی از تیم ها را درآورده، اتحادیه فوتبال انگلیس وارد عمل شد و از باشگاه های لیگ رجحان خواست به صورت شفاف تمام توصیه ها و نظرات شان را درباره این فن آوری و اصلاحاتی که باید صورت گیرد به طور شفاف بیان نمایند تا از فصل بعد این فن آوری مورد بازنگری قرار گیرد و بتواند بهتر از قبل مورد استفاده داوران در لیگ برتر انگلیس قرار گیرد.

باشگاه ها 3 ماه فرصت دارند تا به این درخواست پاسخ دهند و نظرات شان را درباره اصلاح این فن آوری به اتحادیه لیگ برتر انگلیس ارسال نمایند تا مورد استفاده قرار گیرد.

منچسترسیتی چهارشنبه شب با رجحان قاطع 5 بر 2 برابر ساوتهمپتون یک گام دیگر به قهرمانی زودهنگام در لیگ جزیره نزدیک تر شد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 8 فروردین 1400 بروزرسانی: 8 فروردین 1400 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1454

به "اصلاح VAR در لیگ برتر انگلیس از فصل آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصلاح VAR در لیگ برتر انگلیس از فصل آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید