افشاگری محسن خلیلی از پیشنهاد های خارجی به بازیکنان پرسپولیس

به گزارش مجله تار و سه تار، محسن خلیلی پیشکسوت پرسپولیس معتقد است قرارداد بازیکنان باید براساس تورم موجود در بازار افزایش پیدا کند.

افشاگری محسن خلیلی از پیشنهاد های خارجی به بازیکنان پرسپولیس

به گزارش گروه ورزشی خبرگزای دانشجو، محسن خلیلی پیشکسوت پرسپولیس که مهمان شبکه خبر بود درباره قرارداد بازیکنان گفت: ابهامات در قراردادهای کارگزاری یا بازیکنان باعث شده طرفداران بدبین شوند. قرارداد بازیکنان که قرار است سال جاری بسته گردد باید تفاوت با سال پیش داشته باشد. اگر بخواهیم بازار را در نظر بگیریم، قراردادها سال پیش روی دلار 12هزارتومانی بسته شد و حالا با تورم زیادی که سال جاری داشتیم بر همان اساس هم قراردادها باید افزایش پیدا کند در غیر اینصورت هوایی می شوند.

خلیلی درادامه گفت: یکی از بازیکنان پرسپولیس می گفت سال قبل قرارداد یک میلیارد تومانی داشتم، سال جاری پیشنهاد 7 میلیاردی دارم اما باشگاه پیشنهاد 2 میلیاردی داده. با افزایش قیمت دلار، کمترین پیشنهاد خارجی چند برابر قرارداد با تیم های داخلی می گردد و همین موضوع باعث شده تا بازیکنان بخواهند لژیونر شوند. رقمی که به بشار رسن و شجاع خلیل زاده پیشنهاد شده رقمی بسیار بالاست و گفته می گردد و به 100 میلیارد نزدیک است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 آبان 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1199

به "افشاگری محسن خلیلی از پیشنهاد های خارجی به بازیکنان پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری محسن خلیلی از پیشنهاد های خارجی به بازیکنان پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید