بازی سختی در تبریز داریم، تراکتور یک قهرمانی کم دارد

به گزارش مجله تار و سه تار، فراز کمالوند ظهر امروز پنج شنبه در نشست خبری قبل از بازی دو تیم تراکتور با پارس جنوبی جم در تبریز حاضر شد و گفت: بازی سختی در تبریز داریم ولی می خواهیم زیبا بازی کنیم و بسته بازی نمی کنیم.

بازی سختی در تبریز داریم، تراکتور یک قهرمانی کم دارد

وی با بیان اینکه خاطرات خوب و زیادی از تبریز دارم، گفت: به نوعی خودم از عضوی از مردم آذربایجان می دانم. از موقعی که زنوزی به تیم تراکتور آمده تغییرات زیادی حاصل شده است و ما این تغییرات را به فال نیک می گیریم. امیدوارم فردا بازی خوب و تماشاگرپسندی را از هر دو تیم ببینیم.

وی اضافه کرد: تراکتور در کلکسیونش یک قهرمانی کم دارد. تیم پارس جنوبی تیم جوان و باانگیزه ای است و من کلا چون اعتقادی به فوتبال دفاعی ندارم، در بازی فردا بسته بازی نخواهیم کرد و امیدوارم یک بازی خوب ببینیم.

کمالوند درباره محرومان و مصدومان تیمش گفت: محروم و مصدوم نداریم و همه بازیکنان را در اختیار داریم.

وی درباره مسائل اقتصادی تیمش گفت: 50 درصد تیم ما را بازیکنان لیگ یکی تشکیل دادند و قراردادشان هم بین 200 تا 400 میلیون تومان است اما ما تیمی جوان و باانگیزه داریم و من از عمکلرد بازیکنانم راضی هستم. اگر این روندی که مد نظر ماست در تیم ادامه پیدا کند، می توانیم شاهد کیفیت خوبی از پارس جنوبی باشیم. هدف تیم ما با توجه به بودجه ای که داریم، تنها حضور در لیگ برتر است اما دوست داریم شرایط را بهتر کنیم.

وی ادامه داد: من از تبریز نرفتم که برگشته باشم. با توجه به این که خانواده من اینجا هستند، قلب من در تبریز است و به این شهر عشق می ورزم.

کمالوند اضافه کرد: تیم تراکتور تیم قدرتمندی است و نفرات شاخصی دارد. تراکتور یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است. فصل اولی که من در تراکتور بودم 4 میلیارد بودجه داشتیم و گران ترین بازیکن تیم 400 میلیون تومان بود اما توانستیم رتبه هفتم را به دست آوریم و در فصل دوم یک امتیاز تا سهمیه آسیا کم داشتیم.

وی اضافه کرد: تراکتور نماد ورزش آذربایجان است و امیدوارم با شرایطی که زنوزی ایجاد نموده است این تیم بتواند مقام قهرمانی را به دست آورد.

سرمربی پارس جنوبی ادامه داد: شور و هیجان بین مردم آذربایجان هیچ وقت از بین نمی رود و همین مسئله نماد ورزش و فوتبال این استان است. زمانی هم که ما بودیم و بعد از هشت سال به لیگ برتر آمدیم، نتایج خوبی گرفتیم. سال اول در لیگ برتر، معمولاً تیم ها به فکر ماندن در لیگ برتر هستند، اما ما هفتم شدیم. آن موقع گران ترین بازیکن ما هم قیمتش بین 300 تا 400 میلیون تومان بود.

کمالوند ابراز داشت: در زمانی که ما در تراکتور بودیم، کیانی و ابراهیمی از لیگ یک به لیگ برتر آمدند. در پارس جنوبی چند بازیکن جوان و خوبی داریم که از کیفیت خیلی خوبی برخوردار هستند. نمی خواهم بین آن ها فرق بگذارم ولی چند بازیکن تیم می تواند به تیم ملی دعوت شوند و به باشگاه های بزرگ تر بروند.

سرمربی پارس جنوبی جم در سرانجام گفت : به هر صورت اگر من توانستم یک مربی بزرگ بشوم به خاطر تراکتور بوده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 378

به "بازی سختی در تبریز داریم، تراکتور یک قهرمانی کم دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی سختی در تبریز داریم، تراکتور یک قهرمانی کم دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید