بزرگترین طرح گردشگری شمال کشور در گلستان اجرا می گردد

به گزارش مجله تار و سه تار، خبرنگاران: استاندار گلستان گفت: بزرگترین طرح گردشگری شمال کشور با همکاری سرمایه گذارانی از کشور عمان در استان گلستان اجرا می گردد.

بزرگترین طرح گردشگری شمال کشور در گلستان اجرا می گردد

به گزارش مجله تار و سه تار از گرگان، به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، حسن صادقلو امروز در دیدار با نماینده شرکت سرمایه گذاری towel عمان، اظهار کرد: بزرگترین مجتمع تفریحی، گردشگری و اقامتی شمال کشور در سواحل دریای خزر در شهرستان بندرگز استان گلستان با همکاری بزرگترین شرکت سرمایه گذاری کشور عمان اجرا می گردد.

وی با استقبال از همکاری های دوجانبه با این کشور گفت: گلستان با همه ظرفیت و توان خود آماده همکاری با سرمایه گذاران بخش خصوصی است.

استاندار گلستان با اشاره به اجرای این طرح بزرگ در شهرستان بندرگز ،توضیح داد: این منطقه به علت وجود مناظر طبیعی و قابلیت های گردشگری فراوان و اقلیم آب و هوایی خوب، از مناطق دیدنی استان گلستان محسوب می گردد و اجرای این طرح در آینده منافع فراوانی برای هر دو طرف دارد.

وی با بیان اینکه استان گلستان برای توسعه یافتگی راهی جز استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و سرمایه گذاری ندارد اظهار کرد: سرعت بخشیدن به اجرای این طرح بزرگ از اهمیت ویژه ای برای گلستان برخوردار است.

استاندار گلستان توضیح داد: توان و ظرفیت بخش خصوصی ده ها برابر بیشتر از توان حوزه دولتی است و احتیاج است با همه توان در عرصه ها حضور پیدا نمایند.

صادقلو با اشاره به موقعیت خاص جغرافیایی استان گلستان و کوریدور بودن این منطقه و اهمیت گلستان برای کشورهای قزاقستان، ترکمنستان و کشورهای حاشیه دریای خزر گفت: فرصت های سرمایه گذاری مختلفی در استان گلستان مانند پتروشیمی، بندر خواجه نفس و پایانه حمل بار در اینچه برون و خط ریلی گرگان- شاهرود وجود دارد.

استاندار گلستان خواهان سرمایه گذاری این شرکت در طرح های بزرگ و نیمه تمام استان گلستان شد و اضافه کرد: قرارداد اجرای بزرگترین طرح تفریحی، گردشگری و اقامتی شمال کشور که در ساحل دریای بندرگز با همکاری شرکت سرمایه گذاری کشور عمان اجرا می گردد، یک بار در سال 87 با برآورد سرمایه گذاری 300میلیارد تومان امضا شد که به علت های مختلف پس از مدتی متوقف شد.

صادقلو توضیح داد: اجرای این طرح در اشتغال منطقه و تحول در استان گلستان تأثیر فراوانی دارد.

منبع: تسنیم
انتشار: 28 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 231

به "بزرگترین طرح گردشگری شمال کشور در گلستان اجرا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بزرگترین طرح گردشگری شمال کشور در گلستان اجرا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید