جلسه انصاری فرد با کالدرون و پیروانی برگزار گردید

به گزارش مجله تار و سه تار، جلسه مدیرعامل، سرمربی و مدیر تیم درباره موضوعات مختلف مربوط به باشگاه پرسپولیس برگزار گردید.

جلسه انصاری فرد با کالدرون و پیروانی برگزار گردید

به گزارش گروه ورزشی مجله تار و سه تار، به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، بعدازظهر امروز نشستی با حضور محمدحسن انصاری فرد، گابریل کالدرون و افشین پیروانی به منظور برنامه ریزی و هماهنگی های لازم در دفتر باشگاه برگزار گردید.

حسین قدوسی، مدیر روابط عمومی باشگاه که در این جلسه حاضر بود درباره موارد مطرح شده در این نشست اظهار کرد: از جمله موضوعات مورد بحث زمان پرداختی جدید به اعضای تیم بود که مدیرعامل باشگاه به سرمربی گفت قبل از بازی بعدی تیم بخشی از مطالبات بازیکنان و کادر فنی پرداخت می گردد.

او ادامه داد: همچنین درباره کارهای اداری و اقامتی کالدرون در این جلسه آنالیز های لازم انجام شد و بعضی موارد پیگیری شد.

قدوسی گفت: سرمربی تیم فیلمی از اتفاقات مختلف اتفاق افتاده تا این مقطع از فصل را تهیه نموده بود و با استناد به آن درباره محرومیتی که از سوی کمیته انضباطی برایش اعمال شده تاکید نمود که هیچ اتهامی نزده و در مصاحبه ای که فایل ویدئویی آن نیز موجود است درباره یک آرزو برای آینده حرف زده و از کلمه امیدوارم استفاده نموده. مدیرعامل باشگاه نیز به ایشان گفت که باشگاه باز هم برای برطرف محرومیت او کوشش خواهد نمود.

مدیر روابط عمومی باشگاه تاکید نمود: تخلفات اتفاق افتاده، رفتارها و اظهارنظرهای انجام شده تاکنون و تفاوت در نحوه برخورد و اعمال محرومیت برای آنها برای کالدرون و بعضی نفرات تیم تعجب آور بود. آقای کالدرون در این سی دی که توسط همکاران ایشان تهیه شده بود مواردی را نشان دادند که هیچ تصمیمی برای متخلفین اتخاذ نشده اما در قبال پرسپولیسی ها محرومیت صادر شده است.

مدیر روابط عمومی باشگاه در انتها گفت: در بخش هایی از نشست ذیحساب، معاون ورزشی و اجرایی باشگاه و سرپرست امور بین الملل نیز حضور یافتند و درباره مسائل مختلف مورد بحث در جلسه توضیحاتی ارائه کردند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 510

به "جلسه انصاری فرد با کالدرون و پیروانی برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه انصاری فرد با کالدرون و پیروانی برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید