سرآسیایی: تمام حرف خود را در زمین و با زبان فوتبال می زنیم، صنعت نفت 8 بهمن درخواست هتل کرد

به گزارش مجله تار و سه تار، مربی مس رفسنجان گفت که ترجیح می دهد صحبت تیمش در زمین فوتبال و با زبان فوتبال باشد.

سرآسیایی: تمام حرف خود را در زمین و با زبان فوتبال می زنیم، صنعت نفت 8 بهمن درخواست هتل کرد

به گزارش خبرنگاران، مجتبی سرآسیایی در نشست خبری پیش از ملاقات تیم فوتبال مس رفسنجان مقابل صنعت نفت آبادان گفت: صنعت نفت تیمی فوتبال بلد، کاربلد، زرنگ و باشگاهی بااصالت است که مربی خوبی دارد. صنعت نفت تیم خوبی است و ما به شرایط این تیم واقف هستیم. این تیم را به خوبی بررسی و تحلیل کردیم و شرایط خوبی در تمرینات داشتیم.

وی با بیان اینکه تیمش به اندازه یک مسابقه استراحت کرد، گفت: وقفه ای 10 روزه بین بازی های ما بود، اما با تدابیر ربیعی و کادر فنی، شرایط خوبی سپری می کنیم. چند بازیکن تأثیرگذار خود چون قاضی، نورمحمدی و رحیم زهیوی و نیز چند بازیکن دیگر را به خاطر مصدومیت و محرومیت در اختیار نداریم. با این حال با شرایط خیلی خوب، آماده بازی مهم و سخت فردا روبروی تیم خوب صنعت نفت هستیم.

مربی مس رفسنجان با بیان اینکه تیمش شرایط خوبی دارد، گفت: با تدابیر اندیشیده شده و شرایطی که در نظر گرفته شد، تمرینات خیلی خوبی داشتیم. با بررسی صنعت نفت و طراحی تمرین بر مبنای این بررسی، در چند روز اخیر شرایط خوبی در رفسنجان داشتیم. کاملاً آماده هستیم و بازیکنان ما پس از این دو پیروزی، نسبت به شرایط حساس خود و نواری که نباید قطع شود، مطلع هستند. آنها به اهمیت این مسابقه برای عظیم شدن، ثابت کردن حقانیت و دیده شدن خود مطلع هستند و بازی تاکتیکی، فنی و فیزیکی در زمین داریم.

سرآسیایی در خصوص اعتراض اکبر پورموسوی به نبود هتل مناسب در رفسنجان بیان نمود: دوست نداشتم در نشست خبری قبل از بازی به مسئله پرداخته شود، اما لازم می دانم به این هجمه اینستاگرامی و رسانه ای صحبت کنم. خودم سال هاست کار اجرایی و مدیریتی نموده ام و کاملاً روشن می توانم برای همه تصویرسازی کنم. در میزبانی و میهمانی بازی های لیگ برتر، قواعدی داریم و مهم ترین اصل برای باشگاه درخصوص رویارویی با تیم میزبان، ارزیابی ترانسفر و اسکان میهمان است. ما باید شرایط میزبان را بسنجیم و با زمان بندی مناسب اقدام کنیم.

وی با بیان اینکه فعالان حوزه فوتبال می دانند باید 15 تا 20 روز پیش از مسابقه برای رزرو هتل اقدام شود، توضیح داد: این اتفاق برای تیم صنعت نفت، در آخرین روزها و دو روز قبل افتاده است. باشگاه خوب صنعت نفت و کادر مدیریتی این باشگاه، این کار را انجام ندادند و به دو روز قبل از مسابقه موکول کردند. ما باید یقه شرکت هواپیمایی را بگیریم و بگوییم چرا دو روز قبل از بازی بلیت ندادید؟ این موضوع رد شده است و پرداختن به آن جالب نبود. چون شناخت کاملی از پورموسوی و شخصیتش دارم، معتقدم اطلاعات نادرستی از باشگاه به او رسیده و باشگاه صنعت نفت در این باره اهمال نموده است.

آنها کوشش کردند هجمه را به سمت مس رفسنجان و میزبانی مردم خوب این شهر وارد نمایند که اتفاق خوبی نیست.، مربی مس رفسنجان ضمن بیان این جمله گفت: ما خودمان باید جوابگوی کم کاری و کاستی های خودمان باشیم، نه اینکه آن را به نفر مقابل ارجاع دهیم و به او هجمه وارد کنیم. با ادله می گویم نامه ای که شرکت رزرونماینده هتل زده است، در تاریخ 8 بهمن بوده و نمی توانیم از هتل هیلان که متعلق به بخش خصوصی است، انتظار داشته باشیم اتاق های خود را تا لحظه آخر برای تیم میهمان نگه دارد. این هتل یکی از بهترین هتل های ایران است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

سرآسیایی با بیان اینکه در فوتبال روالی معقول تر و محبت آمیز تر وجود دارد، گفت: باید 10 یا 15 روز یا حتی یک هفته قبل در این باره اقدام می کردند یا هتل را توسط مدیر تیم میزبان می گرفتند. هیچ اتفاق یا تماسی از سوی صنعت نفت برقرار نشده و در نامه مربوط به اسکان تیم، روزهای 11 و 12 بهمن درج شده است؛ یعنی حتی شب قبل از بازی را نزدند و روز بازی را مد نظر داشتند. نمی دانم این اشتباه است یا درست، اما اتفاقات بدی بوده است.

وی با بیان مجدد اینکه اطلاعات نادرستی به پورموسوی داده شده است، توضیح داد: تا به امروز تیم های خیلی خوبی چون گل گهر، سپاهان و ماشین سازی وارد رفسنجان شده اند. آنها از میزبانی ما تشکر کردند و تراکتور هم بیانیه داد. ما ترجیح می دهیم تمام حرف خود را در زمین فوتبال و با زبان فوتبال و تاکتیک که فیرپلی بالای آن نوشته شده، بزنیم. ان شاءالله آرزو می کنم بازی بسیار خوبی باشد و فوتبال چشم نواز و خوبی ببینیم. برای مس رفسنجان و بازیکنان خود در این مسابقه آرزوی موفقیت می کنم.

مربی مس رفسنجان درخصوص غایبان تیمش مقابل صنعت نفت بیان نمود: قاضی را در بازی قبل به خاطر محرومیت از دست دادیم. صحبت های زیادی درباره داوری ملاقات قبلی بود و نمی خواهم به آن بپردازم. حامد نورمحمدی و یکی دو بازیکن دیگر را میان غایبان داریم که به دلیل مصدومیت، در اختیار تیم نیستند. ما یک تیم هستیم و بازیکنان جایگزین، با تمام وجود و تمرکز برای اعتلای پرچم رفسنجان در فوتبال کشور زحمت می کشند. ان شاءالله این موضوع در بازی فردا به پیروزی منتج شود.

سرآسیایی در خصوص درگذشت مرحوم مهردادمیناوند گفت: باور نبود مهرداد دوست داشتنی، خوش قلب، مهربان و پُرانرژی در جامعه فوتبال و مردم سخت است و هنوز این اتفاق و ضایعه بد را برای فوتبال باور نمی کنم. این اتفاق را به جامعه فوتبال و ورزش و مردم ایران تسلیت می گویم. برای علی انصاریان دوست داشتنی و محبوب و همه بیماران کرونایی و غیر کرونایی آرزوی سلامتی می کنم. ان شاءالله این بیماری زودتر ریشه کن شود و با شرایط خیلی بهتری کنار هم زندگی کنیم.

پس از این صحبت ها، بهنام مددی مدیر رسانه ای تیم مس رفسنجان درخصوص موضوع مطرح شده پیرامون اسکان تیم صنعت نفت در رفسنجان عنوان نمود: باشگاه ذوب آهن سه هفته دیگر در رفسنجان بازی دارد، اما از 10 روز قبل اقدام کرد و هتل هیلان را گرفت. ما طبقه دوم را برای تیم های میهمان خالی کردیم و پنج تیم تا به امروز آمده اند. همه چیز به خوبی پیش رفته و اهمال کاری از سوی تیم اجرایی باشگاه خوب صنعت نفت بوده و هیچ ایرادی متوجه مس، مردم رفسنجان و میهمان نوازی آنها نیست.

سرآسیایی گفت: اولین اولویت و حساس ترین مقوله برای تیم میهمان، ترانسفر و اسکان است و تیم ها با وسواس بیش از حدی به این موضوع نگاه می نمایند. این مسئله به شب بازی و ذهنیت بازیکنان مربوط می شود و تیم ها برای استراحت و تغذیه بازیکنان، خیلی سختگیرانه برنامه ریزی می نماید. شاید برنامه چیز دیگری بوده و تغییر نموده است. نمی دانیم این مشکل ناشی از برنامه ریزی دوستان بوده یا زمان بندی.

وی گفت: نباید برای این اقدام مهم، به حریف و شهری که وارد آن می شویم، هجمه وارد کنیم. رفسنجان مردم میهمان نواز، مهربان و بسیار خوش قلبی دارد. از سوی پورموسوی بحث حرفه ای مطرح شده بود. من قطعاً می گویم اطلاعات نادرستی از سوی مدیریت صنعت نفت به او منتقل شده، اما حرفه ای گری به برنامه ریزی ما و نیز زمان بندی مناسب برای برنامه ریزی برمی شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 اسفند 1399 بروزرسانی: 17 اسفند 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1408

به "سرآسیایی: تمام حرف خود را در زمین و با زبان فوتبال می زنیم، صنعت نفت 8 بهمن درخواست هتل کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرآسیایی: تمام حرف خود را در زمین و با زبان فوتبال می زنیم، صنعت نفت 8 بهمن درخواست هتل کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید