طرح بیمه فراگیر خانواده ایرانی همه افراد و اقشار را پوشش می دهد

به گزارش مجله تار و سه تار، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: براساس این طرح، هر ایرانی فاقد پوشش بیمه اجتماعی، می تواند با انعقاد قرارداد بیمه و شروع بیمه پردازی، از خدمات و حمایت های متنوع بیمه ای تامین اجتماعی مانند بازنشستگی، ازکارافتادگی و پرداخت مستمری به بازماندگان واجد شرایط بهره مند گردد.

طرح بیمه فراگیر خانواده ایرانی همه افراد و اقشار را پوشش می دهد

عباس نورمحمدی در جمع خبرنگاران اضافه کرد: ثبت نام و بیمه پردازی در این طرح، بسیار ساده و بدون احتیاج به مراجعه حضوری به شعب این سازمان است و علاقمندان می توانند همه مراحل انعقاد قرارداد و پرداخت حق بیمه را به صورت غیرحضوری و به وسیله سامانه خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی به نشانی es.tamin.ir انجام دهند.

وی اظهارکرد: بیمه زنان خانه دار یکی از طرح های زیرمجموعه طرح بیمه فراگیر خانواده ایرانی است که بر اساس آن، زنان خانه دار و دختران مجرد دارای 18 تا 50 سال سن می توانند با انعقاد قرارداد و آغاز بیمه پردازی از آن بهره مند شوند.

مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام نمود: بیمه تامین اجتماعی دانشجویان یکی دیگر از طرح های زیرمجموعه این نوع بیمه است و این امکان را فراهم می آورد که ایام تحصیلات دانشگاهی، به عنوان سوابق موثر در بازنشستگی بیمه شدگان دانشجو لحاظ گردد.

نورمحمدی توضیح داد: هم چنین صاحبان حرف و مشاغل آزاد و افرادی که از هیچ نوع پوشش بیمه ای برخوردار نییتند، می توانن با مراجعه به سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی و انعقاد قرارداد، از مزایای این نوع بیمه شامل بازنشستگی، ازکارافتادگی و پرداخت مستمری به بازماندگان واجد شرایط برخوردار شوند.

به گزارش خبرنگاران، وی بیان نمود: طرح بیمه فراگیر خانواده ایرانی که به تازگی از سوی سازمان تامین اجتماعی ارائه شده، طرحی برای پوشش بیمه اجتماعی همه ایرانیان است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 بهمن 1400 بروزرسانی: 22 بهمن 1400 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1884

به "طرح بیمه فراگیر خانواده ایرانی همه افراد و اقشار را پوشش می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح بیمه فراگیر خانواده ایرانی همه افراد و اقشار را پوشش می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید