فروش عالی سایبرپانک 2077 ارقام سی دی پراجکت را در 2024 هم بالا نگه داشته

به گزارش مجله تار و سه تار، ماجراهای بازی سایبرپانک 2077 (Cyberpunk 2077) همچنان ادامه دارد و حدود 4 سال پس از عرضه این بازی به شرایط قابل تجربه رسید. شرکت سی دی پراجکت رد (CD Projekt Red) در این چند سال روی این بازی کار زیادی کرد و توانست شرایط آن را بهتر کند. در نتیجه سایبرپانک به پتانسیل خود رسید و توانست موفقیت خوبی کسب کند.

فروش عالی سایبرپانک 2077 ارقام سی دی پراجکت را در 2024 هم بالا نگه داشته

چندی پیش اولین بسته الحاقی بازی سایبرپانک 2077 یعنی فنتوم لیبرتی (Phantom Liberty) عرضه شد. این بسته الحاقی به شدت پیروز عمل کرد و توانست توجه افراد بسیار زیادی را به خود جلب کند. به حدی که سود این شرکت در ابتدای سال 2024 حدود 30 درصد از ابتدای سال گذشته بیشتر بود و در نتیجه این شرکت با سود زودرس روبرو شد.

از لحاظ آمار و ارقام شرکت سی دی پراجت رد توانست از سایبرپانک در سه ماهه اول سال 2024 میلادی نزدیک به 17 میلیون دلار در آمد داشته باشد. از طرفی تمامی محصولات مرتبط با سایبرپانک در آمد بیشتری داشته و سود زیادی برای این شرکت داشته است. این در صورتی است که محتوای مربوط به بازی ویچر 3 در آمد بسیار کمتری داشته که با توجه به سن بازی ویچر کاملاً منطقی به نظر می رسد.

شرکت سی دی پراجکت رد از عملکرد بازی سایبرپانک 2077 بسیار راضی است و این بازی تغییر زیادی نسبت به قبل نموده است. در ابتدا بازی سایبرپانک برای شرکت سازنده یک محصول ضررده کامل بود ولی این شرکت از آن ناامید نشد و همچنان به بهبود سایبرپانک ادامه داد. در نتیجه در حال حاضر نظرها نسبت به سایبرپانک تغییر نموده و این بازی به پتانسیل خود رسیده است.

با توجه به پیروزیت سایبرپانک به نوعی پروژه سی دی پراجکت رد روی این بازی کامل شده و حال تمام تمرکز آن روی بازی بعدی ویچر یعنی Polaris است. اینطور که به نظر می رسد حدود 407 نفر از کارمندان سی دی پراجکت رد روی بازی بعدی ویچر کار نموده و این شرکت میخواهد هرچه زودتر این بازی را به مرحله عرضه برساند.

از طرفی سی دی پراجکت رد از بازی سایبرپانک هم ناامید نشده است. در اصل این شرکت یک تیم کوچک 56 نفره را روی این پروژه گذاشته تا روی بازی بعدی سایبرپانک با نام رمز اوریون (Orion) کار بکنند. با این حال اینطور که به نظر می رسد بازی بعدی سایبرپانک فاصله زیادی تا عرضه دارد و حال نوبت به مجموعه ویچر رسیده است. هواداران ویچر نیز به شدت منتظر بازی بعدی این مجموعه هستند مخصوصاً اینکه در بازی ویچر 3 داستان اصلی گرالت به اتمام رسید و حال شرکت سی دی پراجکت رد باید از نهایت خلاقیت خود در این بازی استفاده کند.

منبع: Gamedeveloper

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 14 خرداد 1403 بروزرسانی: 14 خرداد 1403 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 2240

به "فروش عالی سایبرپانک 2077 ارقام سی دی پراجکت را در 2024 هم بالا نگه داشته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش عالی سایبرپانک 2077 ارقام سی دی پراجکت را در 2024 هم بالا نگه داشته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید