فوتبال دنیا، دست رد اینتر به سینه مالکوم

به گزارش مجله تار و سه تار، فوتبال دنیا - باشگاه اینتر درهای خود به روی بال برزیلی بارسلونا را بست.

فوتبال دنیا، دست رد اینتر به سینه مالکوم

به گزارش مجله تار و سه تار، طبق گزارش های منتشر شده مدیر برنامه های مالکوم در کوشش است این بال برزیلی بارسلونا را برای ادامه دوران حرفه ای اش به ایتالیا ببرد، اما باشگاه اینتر درها را به روی وی بسته است. این بازیکن 21 ساله پس از اینکه در این تابستان با پشت کردن به رم به بارسلونا پیوست، تاکنون تنها 25 دقیقه برای آبی واناری ها به میدان رفته و به نظر جایی در برنامه های ارنستو والورده ندارد.

باشگاه اینتر در این تابستان هم به دنبال به خدمت دریافت مالکوم بود، اما باشگاه رم موفق شد این بازیکن را برای پیوستن به جالوروسی متقاعد کند. در ادامه دو باشگاه رم و بوردو اعلام کردند که انتقال مالکوم به رم قطعی است و حتی قرار بود که در تست های پزشکی رم شرکت کند. در اقدامی عجیب اما مالکوم با دریافت پیشنهاد لحظه آخری از سوی بارسلونا، به باشگاه رم پشت کرد و راهی نوکمپ شد.

بر اساس گزارش دو سایت ایتالیایی کالچو مرکاتو و کالچو نیوز 24 مدیر برنامه های مالکوم با باشگاه اینتر دوباره تماس گرفته تا احتمال انتقال وی به این تیم را آنالیز کند، اما سران باشگاه اینتر بلافاصله درهای باشگاه را با سوی این بازیکن بسته اند چون متئو پولیتانو و کیتا بالده را در این پست دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 23

به "فوتبال دنیا، دست رد اینتر به سینه مالکوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، دست رد اینتر به سینه مالکوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید