محمدیان: برنامه رئیس فدراسیون والیبال برای تیم ملی بانوان، بلندمدت است

به گزارش مجله تار و سه تار، نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال گفت: مسابقات قهرمانی آسیا نزدیکترین رقابتی است که بانوان ملی پوش در آن شرکت می نمایند اما برنامه رئیس فدراسیون و ما برای تیم ملی بلندمدت است.

محمدیان: برنامه رئیس فدراسیون والیبال برای تیم ملی بانوان، بلندمدت است

فریبا محمدیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال بانوان گفت: برای انتخاب سرمربی تیم ملی بزرگسالان، شاخص هایی را در نظر داشتیم و بعد از اختتامیه لیگ برتر، جلسات متعددی را با کارشناسان متعدد و مربیان برگزار کردیم.

نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال اضافه کرد: طرح های مختلفی را آنالیز کردیم تا انتخاب سرمربی را فرایند محور ببینیم و در نهایت فریبا صادقی را برای سرمربیگری انتخاب کردیم.

محمدیان اعلام کرد: سرمربیان تیم های جوانان و امید، نوجوانان و نونهالان را هم تا دو هفته آینده معرفی می کنیم.

وی درخصوص برگزاری اردوهای تیم ملی گفت: اردوهای تیم ملی از هفته اول خردادماه آغاز می گردد و فریبا صادقی روز شنبه کادر خود را معرفی خواهد نمود. در عین حال با آنالیز های اجرا شده، دو مربی تمرینی را ارزیابی می کنیم تا در نهایت یک نفر به کادر بزرگسالان اضافه شوند.

محمدیان همچنین به برنامه بلندمدت فدراسیون برای تیم ملی اشاره نمود و اضافه کرد: مسابقات قهرمانی آسیا نزدیکترین رقابتی است که ملی پوشان در آن شرکت نمایند، اما برنامه رئیس فدراسیون و ما برای تیم ملی بلندمدت است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 خرداد 1400 بروزرسانی: 22 خرداد 1400 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1579

به "محمدیان: برنامه رئیس فدراسیون والیبال برای تیم ملی بانوان، بلندمدت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدیان: برنامه رئیس فدراسیون والیبال برای تیم ملی بانوان، بلندمدت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید