مدافع استقلال موقتا بخشیده شد، جریمه خلعتبری به خاطر بازی پرسپولیس

به گزارش مجله تار و سه تار، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی آرای خود را در ارتباط با تخلف باشگاه ها و بازیکنان در لیگ برتر فوتسال و فوتبال به توضیح زیر صادر کرد:

مدافع استقلال موقتا بخشیده شد، جریمه خلعتبری به خاطر بازی پرسپولیس

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

لیگ برتر فوتسال:

ملاقات تیم های گیتی پسند اصفهان و لبنیات ارژن شیراز برگزار و از سوی محمدرضا خبازیان سرپرست تیم لبنیات ارژن شیراز تخلفاتی مبنی بر بد رفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه (داور) رخ داد. وی به یک جلسه همراهی تیم خود محروم و باید 20 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

تیم لبنیات ارژن شیراز به دلیل داشتن سه بازیکن اخطاری باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

حمیدرضا ابراری مربی تیم لبنیات ارژن شیراز به دلیل رفتار غیر ورزشی باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

لیگ برتر فوتبال:

* ملاقات دو تیم پارس جنوبی جم و ماشین سازی تبریز در هفته سیزدهم برگزار گردید و از سوی تماشاگران تیم پارس جنوبی تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داور و پرتاب بطری و اصابت آن به داور رخ داد. این تیم به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم ماشین سازی تبریز نیز به دلیل داشتن 5 بازیکن اخطاری باید 60 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* کمیته انضباطی پس از درخواست تجدید نظر خواهی عارف غلامی بازیکن تیم استقلال اظهار داشت که نامبرده می تواند تا اتخاذ تصمیم در مورد قطعیت رای صادره، تیم خود را همراهی کند.

* ملاقات تیم های استقلال تهران و پدیده شهر خودرو برگزار و از سوی باشگاه استقلال (سوء رفتار تیمی) رخ داد. این تیم باید مبلغ 60 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

تیم استقلال به دلیل تخلف تماشاگرانش مبنی بر فحاشی به داور باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای قابل تجدید نظر است)

* مسابقه تیمهای ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس تهران برگزار و از سوی محمدرضا خلعتبری بازیکن ذوب آهن اصفهان تخلفاتی مبنی بر لگد زدن به وسایل کنار زمین رخ داد. وی به 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*روح اله سیف اللهی- بازیکن تیم فولاد خوزستان به دلیل توهین و بدرفتاری در قبال مسئول مسابقه به پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد(این رای قابل تجدید نظر است)

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 583

به "مدافع استقلال موقتا بخشیده شد، جریمه خلعتبری به خاطر بازی پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدافع استقلال موقتا بخشیده شد، جریمه خلعتبری به خاطر بازی پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید