ناراحتی کیلینی از توافق کونته با اینتر

به گزارش مجله تار و سه تار، کاپیتان یوونتوس تاکید نمود که از حضور آنتونیو کونته در اینتر خشنود نیست.

ناراحتی کیلینی از توافق کونته با اینتر

به گزارش مجله تار و سه تار و به نقل از توتو اسپورت، به نظر می رسد که توافق آنتونیو کونته با اینتر به مراحل نهایی خود رسیده و سرمربی سابق یوونتوس راهنمایی نرآتزوری را بر عهده خواهد گرفت.

جورجو کیلینی، مدافع با تجربه یوونتوس از حضور کونته در اینتر راضی و خشنود نیست.

او گفت : به صراحت بگویم که از حضور کونته در اینتر خشنود نخواهم شد اما این زندگی است و باید با آن کنار آمد. من مسئله ای با کونته ندارم اما اگر راهی اینتر گردد دعا می کنم که هیچ جامی را نبرد. زمانی که کونته در چلسی بود برای او آرزوی موفقیت کردم اما در اینتر نمی توانم چنین آرزویی برای او داشته باشم چرا که آنها رقیب ما می شوند.

مدافع با تجربه یوونتوس در ادامه صحبت های خود همچنین به جدایی ماسیمیلیانو آلگری اشاره نمود و گفت : فکر می کنم آلگری در بهترین زمان از یوونتوس جدا شد. سخت است که دستاوردی را که او با یووه به دست آورد، مربی دیگری رقم بزند. نمی دانم سرمربی بعدی چه کسی خواهد بود اما این را می دانم که مدیران باشگاه بهترین جایگزین را انتخاب می نمایند.

کیلینی در بخش دیگری از اظهاراتش درباره مهاجم پرتغالی تیمش هم گفت: با آمدن کریستیانو رونالدو سطح کیفی تیم بهتر شده و اطمینان دارم که فصل بعد بهتر از این ظاهر خواهیم شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 163

به "ناراحتی کیلینی از توافق کونته با اینتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناراحتی کیلینی از توافق کونته با اینتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید