شرایط جسمانی فرزاد فرزین چگونه است؟

به گزارش مجله تار و سه تار، فرزاد فرزین، خواننده پاپ که به همراه الیاس یالچینتاش خواننده ترکیه ای قطعه مشترک ماسک را به زبان های ترکی و فارسی فراوری نموده بود، قرار بود برای نخستین بار و پیش از انتشار ترانه مشترکش با یالچینتاش، 31 مارس در استانبول به روی صحنه برود، ولی بعدتر اعلام شد که این خواننده به دلیل ابتلا به کرونا از اجرای خود بازمانده است.

شرایط جسمانی فرزاد فرزین چگونه است؟

در همین حوالی از سوی بعضی رسانه ها اعلام شد که حال این خواننده نامساعد است و حتی سطح هوشیاری او پایین آمده است گرچه این خبر هنوز به تأیید فرزین و تیم او نرسیده بود. با این حال امروز 13 فروردین 1401 طی ویدیویی که از سمت تیم این خواننده در اختیار رسانه ها داده شده است، از حال جسمانی او می گویند.

در این ویدیو گفته می گردد: حال فرزاد عزیز بهتر است، ولی دو روز پیش حال خوبی نداشت، بخاطر مسمومیتی که داشتند و شدیدا آب، سدیم و پتاسیم بدنشان پایین آمده بود و از هوش رفته بودند. در ابتدا گمان می رفت که امیکرون باشد که البته علایم آن را خیلی نداشتند و تست ها و آزمایش ها بیشتر روی مسمومیت بود و بعد از اینکه درمان شدند امروز حال خیلی بهتری دارند و فردا هم خیلی بهتر خواهد شد و جای نگرانی نیست.

در ادامه می توانید ویدیویی از توضیحات پزشک معالج فرزین درباره شرایط جسمانی او ببینید:

منبع: فرارو
انتشار: 10 خرداد 1401 بروزرسانی: 10 خرداد 1401 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1979

به "شرایط جسمانی فرزاد فرزین چگونه است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط جسمانی فرزاد فرزین چگونه است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید