پیروانی: AFC، فدراسیون فوتبال عربستان و الهلال باید پاسخگو باشند

به گزارش مجله تار و سه تار، به گزارش خبرنگاران، افشین پیروانی پس از لغو پرواز صبح امروز پرسپولیس به کشور عربستان گفت: واقعا هیچ چیز درباره زمان پرواز نمی دانیم. امیدوارم امشب پرواز کنیم چون باید طبق پروتکل ها 20 ساعت در قرنطینه و حباب بهداشتی باشیم تا سپس مجوز تمرین پیدا کنیم.

پیروانی: AFC، فدراسیون فوتبال عربستان و الهلال باید پاسخگو باشند

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: ما یک روز بعد از بازی با استقلال تاجیکستان درخواست ویزا کردیم تا برای سفر به عربستان دچار مشکل نشویم اما این رفتارها را کردند. تا همین الان هم به ما ویزا نداده اند. گفته اند به فرودگاه بیایید و پس از انگشت نگاری و چشم نگاری بتوانید وارد شوید.

وی درباره پیگیری های فدراسیون فوتبال در این باره گفت: ما چندین و چند نامه به وسیله فدراسیون داده ایم و پیگیر هستیم. یک ماه است درخواست کردیم ویزا بدهند اما باز هم خبری نیست. به ما می گویند برای پرواز دیر اقدام نموده ایم. حالا من می خواهم بگویم برای پرواز شاید دیر اقدام کردیم اما برای ویزا که یک ماه پیش درخواست دادیم. من در جریان جزئیات پرواز نیستم. پرواز بهانه و کارشکنی است که دارد به ما آسیب می رساند.

پیروانی درباره بازگشت بازیکنان و مربیان به منزل برای استراحت کردن تاکید نمود: اینقدر زمان پرواز را هر نیم ساعت به تأخیر انداختند که نتوانستیم کاری کنیم. خواستیم تمرین کنیم که تصور کردیم شاید بگویند زمان پرواز می گردد و مجبور می شویم به فرودگاه برویم.

وی رفتار سعودی ها را کارشکنی توصیف کرد و گفت: باشگاه الهلال و فدراسیون فوتبال عربستان باید جوابگو باشند. AFC هم باید جواب بدهد. کنفدراسیون فوتبال آسیا می گوید فقط چهار روز قبل از بازی باید سفر کنید. شاید ما دلمان بخواهد یک هفته زودتر برویم شاید هم بخواهیم یک روز قبل سفر کنیم. البته اگر امروز می رفتیم، سه روز تا بازی با الهلال زمان داشتیم.

سرپرست پرسپولیس درباره اینکه آیا پرسپولیس امور مربوط به پرواز خود را به درستی انجام داده است؟ اظهار داشت: ما قطعاً می دانستیم چه کار کنیم. به نظر می رسد مجموعه ای کارشکنی می نماید که از سوی ما نبوده است. وقتی هنوز پس از دو سال نمی توانیم میزبانی کنیم و حتی جلوی چشم طرفداران خود بازی کنیم باید با این مسائل هم روبرو شویم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1775

به "پیروانی: AFC، فدراسیون فوتبال عربستان و الهلال باید پاسخگو باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروانی: AFC، فدراسیون فوتبال عربستان و الهلال باید پاسخگو باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید