اشکان نامداری: در عمر فوتبالی ام چنین ضربه ای نخورده بودم، به شایعات توجه نمی کنیم و به شفر اطمینان داریم

به گزارش مجله تار و سه تار، اشکان نامداری، مربی دروازه بان های تیم فوتبال استقلال تأکید کرد، عوامل این تیم به وینفرد شفر آلمانی اطمینان دارند.

اشکان نامداری: در عمر فوتبالی ام چنین ضربه ای نخورده بودم، به شایعات توجه نمی کنیم و به شفر اطمینان داریم

اشکان نامداری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله تار و سه تار، درباره مصدومیتش در یکی از تمرینات روزهای اخیر استقلال گفت: سیدحسین حسینی و مهدی نوراللهی، دو دروازه بان ما در اردوی تیم های ملی و امید حضور دارند، به همین خاطر در فوتبال درون تیمی در یکی از دروازه ها به عنوان دروازه بان قرار گرفتم. بازیکنان خیلی سخت به من گل می زنند و به همین دلیل کوشش می کردند دروازه ام را باز نمایند. در یک صحنه من و مرتضی تبریزی برای زدن توپ پیش رفتیم که تبریزی زودتر رسید و ضربه ای زد که این توپ به صورتم برخورد کرد. در عمر فوتبالی ام چنین ضربه ای به صورتم نخورده بود. هوا هم سرد بود و آن زمان شرایط سخت شد، اما بعد از آن مسئله ای پیش نیامد. سیاست یک بام و دو هوای کمیته فنی استقلال و شفر

وی در مورد وضعیت استقلال نیز توضیح داد: تمرینات خوب و منظمی را سپری می کنیم. روز گذشته دو جلسه تمرین کردیم و امروز هم این برنامه پیاده خواهد شد. با توجه به تعطیلی لیگ، فرصت خوبی داریم تا شرایط بدنی بازیکنان را بهتر کنیم. قصد داریم کم کم به شرایط ایده آلی برسیم تا گذشته را جبران کنیم.

مربی تیم فوتبال استقلال همچنین در واکنش به بحث هایی که برای حضور یک دستیار در کادر فنی مطرح می گردد، گفت: ما به وینفرد شفر اطمینان کامل داریم و به شایعات توجهی نداریم. هر تصمیمی که شفر بگیرد، برای ما قابل اجراست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 42

به "اشکان نامداری: در عمر فوتبالی ام چنین ضربه ای نخورده بودم، به شایعات توجه نمی کنیم و به شفر اطمینان داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشکان نامداری: در عمر فوتبالی ام چنین ضربه ای نخورده بودم، به شایعات توجه نمی کنیم و به شفر اطمینان داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید