بوکس رده های پایه قهرمانی آسیا، افشاری و فردین به مدال نقره رسیدند، خاتمه کار جوانان ایران با 7 مدال

به گزارش مجله تار و سه تار، دو نماینده آخر بوکس جوانان ایران با شکست در ملاقات نهایی به مدال نقره رقابت های بوکس رده های سنی آسیا قهرمانی آسیا دست یافتند.

بوکس رده های پایه قهرمانی آسیا، افشاری و فردین به مدال نقره رسیدند، خاتمه کار جوانان ایران با 7 مدال

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بوکس، رقابت های بوکس قهرمانی رده های سنی آسیا که از روز آدینه هفته گذشته به میزبانی امارات و در شهر دبی شروع شده است و امروز (دوشنبه- 9 شهریورماه) با برگزاری ملاقاتهای فینال رده سنی جوانان به اتمام می رسد.

تیم ایران در 2 بخش نوجوانان و جوانان با 15 بوکسور و راهنمایی رضا مهدی پور در این رویداد شرکت نموده بود. حمیدرضا قبایی زاده دبیر فدراسیون بوکس هم سرپرستی تیم اعزامی را برعهده داشت.

امروز در رده سنی جوانان، علی اصغر افشاری در فینال وزن 54 کیلوگرم برابر سلطان از قزاقستان ایستاد و با وجود کوشش فراوان، نتیجه را واگذار کرد و به مدال نقره رسید.او برای رسیدن به ملاقات نهایی برابر نمایندگان نپال و قرقیزستان به فزونی رسیده بود.

عیسی فردین دیگر فینالیست بوکس جوانان ایران در ملاقات نهایی وزن 75 کیلوگرم به مصاف علی عسگروف از قزاقستان نهاده شد و با شکست مقابل حریف خود به مدال نقره رسید.

او در مراحل قبلی، نمایندگان قرقیزستان و تاجیکستان را مغلوب نموده بود.

تیم جوانان ایران با 9 بوکسور در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت نموده بود و پیش از کسب دو مدال نقره، به وسیله پوریا سعیدی اصل، محمد پارسی، ابوالفضل فریدی، آرین ساعدپناه و مهدی جشنانی صاحب 5 مدال برنز شده بود.

تیم نوجوانان کشورمان روز گذشته (یکشنبه) با یک مدال طلا و 2 برنز به کار خود سرانجام داد.

تیم ایران در این رده سنی، 6 نماینده داشت که هیربد اسلامی در وزن 75 کیلوگرم با شکست بوکسورهای قرقیزستان و ازبکستان به مدال طلای ارشمند رسید. براتعلی پور و مصباحی هم برنز گرفتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 شهریور 1400 بروزرسانی: 10 شهریور 1400 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1709

به "بوکس رده های پایه قهرمانی آسیا، افشاری و فردین به مدال نقره رسیدند، خاتمه کار جوانان ایران با 7 مدال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوکس رده های پایه قهرمانی آسیا، افشاری و فردین به مدال نقره رسیدند، خاتمه کار جوانان ایران با 7 مدال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید