تجربه کاربران آزمایشی از اپل ویژن پرو: حیرت انگیز و گیج کننده! ، تنها اشکال این هدست اپل چیست؟

به گزارش مجله تار و سه تار، جدیدترین محصول اپل به نام ویژن پرو، یک هدست واقعیت مجازی اما به تاکید اپل یک کامپیوتر فضایی است. بسیاری از کسانی که آن را امتحان نموده اند، تجربه استفاده از این هدست را حیرت انگیز توصیف نموده اند.

تجربه کاربران آزمایشی از اپل ویژن پرو: حیرت انگیز و گیج کننده! ، تنها اشکال این هدست اپل چیست؟

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فون آرنا، اپل به تازگی جاه طلبانه ترین و احتمالا بحث برانگیزترین دستگاه در سال های اخیربه نام اپل ویژن پرو را معرفی کرد. می پرسید چه نوع دستگاهی است؟ اپل می گوید یک دستگاه کامپیوتر فضایی است. تیم کوک و شرکت از اینکه اپل ویژ پرو را یک هدست واقعیت مجازی معرفی نمایند، خودداری می نمایند و این ممکن است علت مهمی داشته باشد.

به هر حال اگر فکر می کنید فناوری خیلی گیج نماینده است، نگران نباشید، شما تنها نیستید! صادقانه بگویم، حتی به اصطلاح علاقه مندان به فناوری نیز کوشش می نمایند بفهمند هدست ویژن پرو اپل چیست و چه معنایی دارد. بنابراین، همه در این نقطه اشتراک داریم. اما به هر حال سعی می کنیم از آن سر در بیاوریم.

گروه منتخبی از یوتوبرها و افراد رسانه ای این شانس را داشته اند که اپل ویژن پرو را آزمایش نمایند! به بیان ساده، مردم از هدست ویژن پرو اپل شوکه، شگفت زده و... وحشت زده می شوند.

آیا ویژن پرو تیم کوک سعی دارد جهان را تغییر دهد یا شما را تغییر دهد؟ برای اینکه در اوایل سال 2024 با ورود هدست واقعیت ترکیبی اپل صاحبش شوید باید 3500 دلار بپردازید، اما همین الان هم معلوم است که این دستگاه احتمالا تا به امروز چشم گیرترین و حیرت انگیزترین دستگاه مصرفی الکترونیکی است که دیده ایم.

در حالی که مطمئنا نمی خواهیم این هدست جایگزین تماس انسانی گردد، اما می تواند برای کارهای خاص واقعا عالی باشد. شاید باورنکردنی ترین ویژگی ویژن پرو این باشد که شما را از راه دور به فضایی متفاوت انتقال می دهد. این واقعا می تواند نزدیک ترین تجربه به تله پورت باشد.

تا امروز یکی از مسائل ماجرا به گفته چندین نفر از کسانی که تستش نموده اند، سنگین بودن هدست است. تفریح ممکن است بزرگترین علت فروش باشد. جالب است که بتوانیم با دوستانی که در یک کشور یا قاره با ما نیستند، فیلم دیدن کنیم (البته شاید این تا زمانی که قیمت ویژن پرو به یک آیفون برسد، برای ما طول بکشد.)

حضور در رویدادهای ورزشی و موسیقی و نشستن در ردیف اول، به نظر یکی از هیجان انگیزترین ویژگی های ویژن پرو است که در حال حاضر می توان به آن فکر کرد.

چیزی که اپل در خصوص آن صحبت نکرد، اما برای ما مجذوب کننده به نظر می رسد، چیزی است که آن را گردشگری مجازی می نامیم. مطمئنا، بازدید از آبشار نیاگارا به وسیله هدست واقعیت مجازی ممکن است چندان شباهتی به تجربه حضور نداشته باشد، اما در خصوص موزه یا برج کج پیزا می گردد این جایگزینی را پذیرفت.

  • دیدنی فیلم بر روی بزرگ ترین نمایشگر جهان! | هدست اپل ویژن پرو معرفی گردید

به غیر از سنگینی، ظاهرا شکایت دیگری در خصوص ویژن پرو وجود ندارد. بیشتر واکنش هایی که می بینیم تنها وزن هدست را به عنوان یک مسئله نگران نماینده ذکر نموده اند.

همانطور که گفته شد، کسانی که جلسات نمایشی 30 تا 60 دقیقه ای با اپل ویژن پرو داشته اند، تاکید می نمایند که (برخلاف سایر هدست ها) خستگی و ناراحتی چشم به علت ثابت بودن رندرهای تصویر، احساس نمی گردد. بنابراین ظاهرا اپل پیروز شده به کسانی که آماده بودند نقدهای تندی روی این محصول بنویسند، ثابت نموده که اشتباه می نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 خرداد 1402 بروزرسانی: 24 خرداد 1402 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 2186

به "تجربه کاربران آزمایشی از اپل ویژن پرو: حیرت انگیز و گیج کننده! ، تنها اشکال این هدست اپل چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجربه کاربران آزمایشی از اپل ویژن پرو: حیرت انگیز و گیج کننده! ، تنها اشکال این هدست اپل چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید