تحصیل دانشجویان از 17 استان کشور در دانشگاه فرهنگیان پردیس پیشوا

به گزارش خبرنگاران، حسین عباسی بعد از ظهر دوشنبه در آئین افتتاح پروژه های عمرانی دانشگاه فرهنگیان پردیس زینبیه که با حضور معاون دانشجویی و مشاور رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور و مدیر امور پردیس های استان تهران برگزار گردید، طی سخنانی گفت: دانشگاه فرهنگیان باهدف تعمیق بخشی ارزش های والای دینی و اسلامی، معلمانی متدین و فکور را تربیت می نماید که آن ها نیز پرورش دانش آموزانی را عهده دار می شوند که مدیران و آینده سازان این کشور هستند.

تحصیل دانشجویان از 17 استان کشور در دانشگاه فرهنگیان پردیس پیشوا

وی اضافه کرد: انتخاب شهرستان پیشوا برای دایر کردن مرکز پردیس زینبیه با توجه به پیشگامی این منطقه در زمینه سازی انقلاب اسلامی و تعلق خاطر مردمان آن به خاندان عصمت و طهارت(ع) به واسطه وجود مضجع شریف حضرت امامزاده جعفر(ع)، ضمن اینکه افتخاری مضاعف است، امیدآفرین و امیدافزاست.

عباسی با بیان اینکه وجود پردیس زینبیه نعمت و فرصت مغتنمی برای شهرستان پیشوا است، اظهار کرد: دانشجویان زیادی از 17 استان کشور در این پردیس مشغول به تحصیل هستند که می توانند منشأ خدمات و تعاملات خوب و سازنده ای در این منطقه باشند.

فرماندار شهرستان پیشوا ادامه داد: مدیران شهرستان پیشوا وجود دانشگاه فرهنگیان را فرصت مغتنمی می دانند و حمایت و پشتیبانی لازم را از این مرکز دانشگاهی انجام می دهند و انتظار می رود که دانشگاهیان و دانشجویان نیز در سازندگی و آینده شهرستان نقش خوب و ارزنده ای ایفا کنند.

عباسی بابیان اینکه نگاه ما به مجموعه های دانشگاهی نگاهی وسیع است، اضافه کرد: با توجه به سوابق درخشان مردم پیشوا و با توجه به مهاجرت هایی که به این منطقه صورت می گیرد ضروری است تا دانشگاه ها نیز در موضوعات مختلف اجتماعی و فرهنگی شهرستان ورودی جدی داشته باشند تا شاهد رشد و تعالی هر چه بیشتر شهرستان انقلابی و مذهبی پیشوا باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تحصیل دانشجویان از 17 استان کشور در دانشگاه فرهنگیان پردیس پیشوا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحصیل دانشجویان از 17 استان کشور در دانشگاه فرهنگیان پردیس پیشوا"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید