خبرنگاران رئیس جمعیت هلال احمر: برای تجهیز انبار امدادی شهرری اعتبار اختصاص می یابد

به گزارش مجله تار و سه تار، رئیس جمعیت هلال احمر کشور در جریان بازدید از انبارهای اداره پشتیبانی عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران که در شهر ری واقع شده است دستور اختصاص اعتباری برای تجهیز، به روزرسانی و شارژ مناسب این انبار مهم را صادر کرد.

خبرنگاران رئیس جمعیت هلال احمر: برای تجهیز انبار امدادی شهرری اعتبار اختصاص می یابد

به گزارش مجله تار و سه تار، عصر امروز دکتر همتی رئیس جمعیت هلال احمر کشور در دومین برنامه بازدید خود از شعب استان تهران، از امکانات و تجهیزات هلال احمر شهرستان ری بازدید کرد.

همتی از داروخانه، مرکز توانبخشی و کاردرمانی، دندان پزشکی و واحدهای مختلف جمعیت هلال احمر شهرستان ری بازدید کرد.

رئیس جمعیت هلال احمر کشور در ادامه با اعضای داوطلب، کارشناسان و مسئولان واحدهای مختلف هلال احمر ری درباره فعالیت هایشان گفت و گو کرد.

سپس رئیس جمعیت هلال احمر از انبارهای اداره پشتیبانی عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران که در شهر ری واقع شده است بازدید کرد و دستور اختصاص اعتباری برای تجهیز، به روزرسانی و شارژ مناسب این انبار مهم را داد.

دکتر همتی به اهمیت آموزش پرسنل ، آگاهی کارشناسان مطابق با نیاز مجموعه اشاره کرد و گفت : همه کارمندان باید همواره در معرض اطلاعات و آموزش های لازم قرار بگیرند تا آگاهی و شناخت کافی برای انجام خدمت به مردم را داشته باشند .

رئیس جمعیت هلال احمر در حاشیه این بازدیدها، اظهار کرد: با توجه به شرایط حاکم بر استان تهران، دلیل این بازدیدها، خدا قوت گفتن به همکاران و داوطلبان و همچنین ارزیابی میزان آمادگی اعضا برای مقابله با حوادث بود.

بنا براین گزارش، مدیرعامل و جمعی از شورای معاونان جمعیت هلال احمر استان تهران نیز در این بازدید دکتر همتی را همراهی کردند

منبع: ایرنا
انتشار: 22 آبان 1399 بروزرسانی: 22 آبان 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1181

به "خبرنگاران رئیس جمعیت هلال احمر: برای تجهیز انبار امدادی شهرری اعتبار اختصاص می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رئیس جمعیت هلال احمر: برای تجهیز انبار امدادی شهرری اعتبار اختصاص می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید