خبرنگاران رئیس جمعیت هلال احمر: برای تجهیز انبار امدادی شهرری اعتبار اختصاص می یابد

به گزارش مجله تار و سه تار، رئیس جمعیت هلال احمر کشور در جریان بازدید از انبارهای اداره پشتیبانی عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران که در شهر ری واقع شده است دستور اختصاص اعتباری برای تجهیز، به روزرسانی و شارژ مناسب این انبار مهم را صادر کرد.

خبرنگاران رئیس جمعیت هلال احمر: برای تجهیز انبار امدادی شهرری اعتبار اختصاص می یابد

به گزارش خبرنگاران، عصر امروز دکتر همتی رئیس جمعیت هلال احمر کشور در دومین برنامه بازدید خود از شعب استان تهران، از امکانات و تجهیزات هلال احمر شهرستان ری بازدید کرد.

همتی از داروخانه، مرکز توانبخشی و کاردرمانی، دندان پزشکی و واحدهای مختلف جمعیت هلال احمر شهرستان ری بازدید کرد.

رئیس جمعیت هلال احمر کشور در ادامه با اعضای داوطلب، کارشناسان و مسئولان واحدهای مختلف هلال احمر ری درباره فعالیت هایشان گفت و گو کرد.

سپس رئیس جمعیت هلال احمر از انبارهای اداره پشتیبانی عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران که در شهر ری واقع شده است بازدید کرد و دستور اختصاص اعتباری برای تجهیز، به روزرسانی و شارژ مناسب این انبار مهم را داد.

دکتر همتی به اهمیت آموزش پرسنل ، آگاهی کارشناسان مطابق با نیاز مجموعه اشاره کرد و گفت : همه کارمندان باید همواره در معرض اطلاعات و آموزش های لازم قرار بگیرند تا آگاهی و شناخت کافی برای انجام خدمت به مردم را داشته باشند .

رئیس جمعیت هلال احمر در حاشیه این بازدیدها، اظهار کرد: با توجه به شرایط حاکم بر استان تهران، دلیل این بازدیدها، خدا قوت گفتن به همکاران و داوطلبان و همچنین ارزیابی میزان آمادگی اعضا برای مقابله با حوادث بود.

بنا براین گزارش، مدیرعامل و جمعی از شورای معاونان جمعیت هلال احمر استان تهران نیز در این بازدید دکتر همتی را همراهی کردند

منبع: ایرنا
انتشار: 22 آبان 1399 بروزرسانی: 22 آبان 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1181

به "خبرنگاران رئیس جمعیت هلال احمر: برای تجهیز انبار امدادی شهرری اعتبار اختصاص می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رئیس جمعیت هلال احمر: برای تجهیز انبار امدادی شهرری اعتبار اختصاص می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید