سرمربی السیلیه: بازیکنانم را مقصر این ناکامی نمی دانم، صدیق: روز غم انگیزی بود

به گزارش مجله تار و سه تار، سرمربی السیلیه قطر به شکست تیمش برابر تیم شهر خودرو ایران و عدم راهیابی به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا واکنش نشان داد.

سرمربی السیلیه: بازیکنانم را مقصر این ناکامی نمی دانم، صدیق: روز غم انگیزی بود

به گزارش مجله تار و سه تار، سامی طرابلسی پس از شکست تیم السیلیه برابر شهر خودرو در ضربه های پنالتی گفت: کوشش کردیم به مسیرمان در لیگ قهرمانان آسیا ادامه دهیم و راهی مرحله گروهی شویم. نمی توانیم بازیکنان را مقصر این ناکامی بدانیم، زیرا آنها تمام کوشش خود را کردند. فرصت های زیادی در طول بازی داشتیم که استفاده نکردیم. امیدواریم از این تجربه خوب در بازی های آینده بهره ببریم.

سرمربی تیم السیلیه اضافه نمود: ما برای نتیجه تساوی بازی نکردیم و سطح فنی ارائه شده از سوی السیلیه نشان دهنده کم تجربگی رقابت های آسیایی نبود. روحیه مبارزه داشتیم اما همانند مشکل لیگ ستارگان قطر در در زدن ضربه های آخر از دقت کافی برخوردار نبودیم. باید در آینده کیفیت بازی بهتری به نمایش بگذاریم و متفاوت باشیم.

مجدی صدیق، کاپیتان تیم السیلیه نیز گفت: فوتبال همین است. یک روز به سود شما و روز دیگر علیه شما است. روز غم انگیزی برای ما در باشگاه السیلیه بود. تمام کوشش خود را به کار بستیم تا به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد. تجربه این بازی با وجود شکست و حذف از آسیا برای السیلیه در آینده سودمند خواهد بود.

عبدالرحمن محمد، دیگر بازیکن تیم السیلیه اعلام نمود: بازی سخت و هیجان انگیزی از سوی هر دو تیم ارائه شد. روشن بود که هر دو تیم به دنبال صعود هستند اما حریف ایرانی با ضربه های پنالتی این موفقیت را کسب کرد. هدف مان صعود بود و امیدوارم از تجربه این شکست در آینده استفاده کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 707

به "سرمربی السیلیه: بازیکنانم را مقصر این ناکامی نمی دانم، صدیق: روز غم انگیزی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی السیلیه: بازیکنانم را مقصر این ناکامی نمی دانم، صدیق: روز غم انگیزی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید