سوءتفاهم های جلسه گذشته نباید در فضای مجازی کش پیدا می کرد

به گزارش مجله تار و سه تار، یک عضو شورای شهر تهران گفت: سوءتفاهم های جلسه گذشته نباید در فضای مجازی کش پیدا می کرد.

سوءتفاهم های جلسه گذشته نباید در فضای مجازی کش پیدا می کرد

به گزارش خبرنگاران، حبیب کاشانی در بیست و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری با اشاره به حاشیه های ارائه گزارش معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، گفت: در جلسه گذشته و هنگام ارائه گزارش آقای شعبانی سوءتفاهماتی پیش آمد که این مباحثه ها طبیعی است و پیش می آید که باید همینجا تمام و رفع می شد.

وی اضافه کرد: هم شورا شأن دارد و هم دوستان ما در صف شأن دارند و همه به این بلوغ رسیدیم که شأن همدیگر را رعایت کنیم. اما متاسفانه این اقدام کش پیدا نموده و به فضای مجازی رسیده است.

وی ادامه داد: نمی خواهم به این مطلب بپردازم و حدس من این است که این قبیل مباحثات پیش می آید و چیز خاصی نیست، اما انتشار در فضای مجازی باید قابل کنترل گردد. لذا خواهش می کنم وقت شریف مردم تهران و صندلیی که شورا دارد اجازه نمی دهد که مجددا در صحن به این مسأله بپردازیم.

کاشانی تاکید نمود: از شما به عنوان رئیس شورا و آقای سروری خواهش می کنم که این موضوع را طی جلسه ای با آقای زاکانی و معاون فنی و عمرانی حل کنید و هرکس صندلی خود را ببیند و این موضوع دیگر تکرار نگردد. چرا که ما یک مأموریت داریم و آن نوکری مردم است و نباید وقت مردم را به بطالت بگذارنیم و می خواهم حرمت افراد حفظ گردد تا بتوانیم با آرامش چیزی که قسم خوردیم را انجام دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 آذر 1400 بروزرسانی: 14 آذر 1400 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1811

به "سوءتفاهم های جلسه گذشته نباید در فضای مجازی کش پیدا می کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوءتفاهم های جلسه گذشته نباید در فضای مجازی کش پیدا می کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید