مظاهری: مجیدی به من گفت در لیست سیاه مددی هستی، هربار برای اذیت کردن من برنامه داشتند

به گزارش مجله تار و سه تار، دروازه بان تیم فوتبال استقلال می گوید فشارهای مدیریتی باعث شد تا با این باشگاه یکطرفه فسخ کند.

مظاهری: مجیدی به من گفت در لیست سیاه مددی هستی، هربار برای اذیت کردن من برنامه داشتند

به گزارش خبرنگاران، رشید مظاهری، دروازه بان سابق تیم فوتبال استقلال درباره فسخ یکطرفه خود با باشگاه استقلال اظهار کرد: من قراردادم را با آقای سعادتمند بستم اما پس از ایشان، فشار زیادی از سوی مدیریت تحمل کردم. من حدود 7 ماه از باشگاه دریافتی نداشتم و مدیریت هم هربار برای اذیت کردن من برنامه داشت. مثلا نیم ساعت قبل بازی برابر پیکان، برگه جریمه من را فرستاند. با این وجود من در استقلال ماندم. من تا هفته پیش می خواستم در استقلال بمانم اما مجیدی به من گفت که تو در لیست سیاه مددی هستی. تمام راه های ماندن من در استقلال بسته شده بود.

او ادامه داد: واقعا نمی دانم چرا آقای مددی با من مشکل داشت. همیشه یک اتفاقی می افتاد که آقای مددی می خواست قرارداد من را کم کند. خیلی فشار روی من بود. پس از اینکه من خواستم در استقلال بمانم، کمیته انضباطی، به خاطر 4 مساله، به کمیته انضباطی دعوت شده بودم. من 60 درصد قرارداد خود را گرفته بودم و مسئله ای برای فسخ قرارداد نداشتم و حتی در نیم فصل هم می توانستم قراردادم را فسخ کنم. قرارداد من طوری تنظیم شده بود که می توانستم یکطرفه فسخ کنم. من استقلال را دوست داشتم و هنوز هم دوست دارم اما سخت است شما جایی باشی و شما را نخواهند.

مظاهری اضافه نمود: من چند پیشنهاد از تیم های مختلف دارم و باید برای آینده خود تصمیم بگیرم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 شهریور 1400 بروزرسانی: 17 شهریور 1400 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1717

به "مظاهری: مجیدی به من گفت در لیست سیاه مددی هستی، هربار برای اذیت کردن من برنامه داشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مظاهری: مجیدی به من گفت در لیست سیاه مددی هستی، هربار برای اذیت کردن من برنامه داشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید