نتیجه تست کرونای شهردار تهران اعلام شد

به گزارش مجله تار و سه تار، خبرنگاران: مدیرعامل شرکت شهرسالم با اشاره به ابتلای 2300 نفر در شهرداری تهران به کرونا گفت: علیرغم فوت خواهر شهردار تهران به دلیل کرونا خوشبختانه تست کرونای حناچی مثبت نبوده است.

نتیجه تست کرونای شهردار تهران اعلام شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرآنلاین ،حمید چوبینه مدیرعامل شرکت شهرسالم درباره شرایط کرونا در میان پرسنل و مدیران شهرداری تهران گفت: در موج های جدید کرونا میزان شیوع نسبت به موج های اول و دوم گسترده تر شده و میزان انتقال نیز افزایش یافته است.

وی گفت: البته نسبت به کل جامعه آمار ابتلا به کرونا در حوزه شهری کمتر بوده و خوشبختانه مورد جدیدی از مرگ و میر به دلیل ابتلا به ویروس کووید ـ 19 به وقوع نپیوسته است.

مدیرعامل شرکت شهرسالم با بیان اینکه از هر 150 تست کرونا از افراد مشکوک به این بیماری 10 تا 12 مورد، نتیجه PCR آنها مثبت می شود، گفت: تست کرونا فقط برای افرادی که مشکوک به این بیماری بوده اند یا مواجهه شدید با افراد مبتلا داشته اند در شهرداری انجام می گیرد و با توجه به این آمار کمتر از 10 درصد از افراد مشکوک نتیجه تست آنها مثبت بوده است.

چوبینه گفت: تا کنون 2300 نفر در شهرداری تهران مبتلا به کرونا شده اند که البته همه این افراد دارای علائم نبوده و برخی ناقلان بی علامت بوده اند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا اخیراً پیروز حناچی شهردار تهران با توجه به فوت خواهرش تست کرونا انجام داده یا خیر، گفت: خواهر شهردار تهران نتیجه تست کرونای آن مثبت بوده که متأسفانه به دلیل ابتلا به کووید ـ 19 و بیماری زمینه ای جان خود را از دست داده است. شهردار تهران نیز اخیراً تست کرونا از آن انجام گرفت که خوشبختانه نتیجه تست مثبت نبود.

مدیرعامل شرکت شهرسالم در ادامه ضمن تشکر از وزارت بهداشت به دلیل اختصاص واکسن کرونا به کارکنان بهشت زهرا (س)، گفت: پس از رایزنی با این وزارتخانه حدود هزار واکسن آنفلوآنزا برای کارکنان بهشت زهرا (س) ارسال شد که همه واکسن ها به این افراد تزریق شده است ولی هنوز واکسنی برای کارکنان کلینیک های درمانی شهرداری، سالمندان و افراد در معرض خطر مانند کارکنان آتش نشانی و پسماند اختصاص نیافته است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 4 آذر 1399 بروزرسانی: 4 آذر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1206

به "نتیجه تست کرونای شهردار تهران اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتیجه تست کرونای شهردار تهران اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید