نکونام: به معنی واقعی تیم هستیم و می توانیم کار های بزرگی انجام دهیم، دوست دارم همیشه برای جایگاه خوب بجنگم

به گزارش مجله تار و سه تار، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در پی قهرمانی در سوپرجام فوتبال ایران گفت که دوست دارد همیشه برای موفقیت و جایگاه خوب بجنگد.

نکونام: به معنی واقعی تیم هستیم و می توانیم کار های بزرگی انجام دهیم، دوست دارم همیشه برای جایگاه خوب بجنگم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، جواد نکونام در نشست خبری پس از فزونی تیمش مقابل پرسپولیس و قهرمانی فولاد در سوپرجام فوتبال ایران گفت: به مردم خوزستان و هواداران بزرگ فولاد تبریک می گویم. امیدوارم این موفقیت ها سال های سال ادامه داشته باشد و مردن خوزستان راضی باشند، چون کمترین حق شان این است که موفقیت های فولاد ادامه داشته باشد. می دانستیم بازی خیلی سختی برای دو تیم خواهد بود. در بازی قبلی که با پرسپولیس داشتیم، مستحق شکست نبودیم. در این بازی بابرنامه عمل کردیم و توانستیم نقاط قوت شان را کنترل کنیم و از فرصت های مان استفاده کردیم. البته اگر دقت می کردیم می توانستیم گل های بیشتری بزنیم. وقتی تیم حریف 10 نفره شد موقعیت های خوبی را خلق کردیم، ولی نتوانستیم استفاده کنیم و بعد از آن مقداری تحت فشار قرار گرفتیم.

وی در ادامه اضافه نمود: در استفاده از موقعیت ها بی دقت بودیم و پرسپولیس نیز یکی دو موقعیت داشت که می توانست به گل برسد، ولی ما توانستیم آنها را کنترل کنیم. خوب دفاع کردیم و به مردم خوزستان باز هم تبریک می گویم و راضیم که توانستیم با زحمت بچه ها دومین قهرمانی را به دست بیاوریم. تیمی که سال قبل قهرمان حذفی شد و امسال هم سوپرجام را گرفت، نشان داد تیم قابل احترامی است. از بچه های تیمم و همه کسانی که سال گذشته جام حذفی را برای ما آوردند و آنهایی که نتوانستند به خاطر شرایط کرونا به سیرجان بیایند، تشکر می کنم. تیم ما به معنی واقعی کلمه تیم است و نشان دادیم می توانیم کار های بزرگی انجام دهیم و قطعاً در آینده بیشتر از این تیم خواهید شنید.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره برنامه فولاد برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا، یادآور شد: خدا را شکر می کنم در زمانی که در فولاد حضور داشتم یک سومی لیگ برتر و یک قهرمانی جام حذفی و امروز هم سوپرجام را با زحمت بچه ها و مدیریت و اعضای هیئت مدیره به دست آوردیم. این موفقیت ها فقط برای من نیست و شرایطی است که از قبل فراهم بوده. در این جام آقای رضایی، آقای سعید آذری و آقای ابراهیمی دخیل هستند و باید از همه آنها تشکر کنم. همچنین از بازیکنانی که در کنار ما حضور داشتند و الان دیگر نیستند.

نکونام همچنین یادآور شد: کار بزرگی اجرا شده است. سالِ سختی با توجه به هزینه دیگر تیم ها برای ما شروع شد، ولی نشان دادیم لیاقتش را داریم. در ادامه برای لیگ قهرمانان آسیا قطعاً باید یکی دو مهره دیگر هم جذب کنیم تا بتوانیم ان شاءالله حضور بهتری داشته باشیم. اگر قرار است نتایج مثل سال گذشته رقم بخورد، من توانایی این کار را ندارم، چون من مربی نیستم که بتوانم با شرایطی کار کنم که نتوانم به موفقیت برسم. دوست دارم همیشه برای موفقیت و جایگاه خوب بجنگم. این می تواند برای برد یا باخت باشد ولی در نهایت در پی جایگاه بالاتر و بهتر هستم. این موضوع را به باشگاه هم اعلام کردم و امیدوارم بتوانیم تیمی شایسته برای خوزستان و ایران در آسیا باشیم.

سرمربی فولاد درباره اینکه آیا موفقیت های فردی اش قرار است با فولاد ادامه پیدا کند، تأکید کرد: اول از همه باید از یحیی گل محمدی تشکر کنم، چون ما باهم هم دوره بودیم. او بزرگ تر از من و کاپیتان من بوده است. به او تبریک می گویم چون تیم قابل احترامی را در این سال ها ساخت و نتایجی که گرفته نشان دهنده کار اوست. ما در زمین رقیب هستیم، ولی در بیرون دوستیم. به او خسته نباشید می گویم و این بازی هیچ چیز از ارزش های پرسپولیس و یحیی کم نمی کند.

وی در خاتمه اشاره کرد: امیدوارم شرایط طوری رقم بخورد که بتوانیم موفقیت ها را تکرار کنیم. به اینکه کجا هستم خیلی فکر نمی کنم. من تا روزی که در باشگاه فولاد هستم تمام وجود و توانم را می گذارم. شکل مربیگری من اینگونه است که در هر تیمی باشم و مقابل هر تیمی که بازی کنم، همه توانم را می گذارم و بازیکنانی را به خدمت می گیرم تا بتوانم به موفقیت برسم. روزی هم که مرا نخواهند و جدا شوم، قطعاً در هر جایی که باشم برای همان تیم وقت می گذارم. امیدوارم این موفقیت ها ادامه داشته باشد، چون مردم خوزستان لیاقتش را دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1401 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1949

به "نکونام: به معنی واقعی تیم هستیم و می توانیم کار های بزرگی انجام دهیم، دوست دارم همیشه برای جایگاه خوب بجنگم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: به معنی واقعی تیم هستیم و می توانیم کار های بزرگی انجام دهیم، دوست دارم همیشه برای جایگاه خوب بجنگم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید