هرتسوک از شهاب سنگ ها می گوید، رونمایی از سنگ آسمانی در کن

به گزارش مجله تار و سه تار به نقل از ورایتی، ورنر هرتسوک در حال ساخت مستند بلند سنگ آسمانی است. این مستند که در مراحل فراوری واقع شده است درباره شهاب سنگ ها و ستاره های دنباله دار و تاثیرشان بر اسطوره شناسی و مذهب است. خریداران بین المللی، برای اولین بار هفته آینده فیلم را در بازار میپکام در کن خواهند دید.

هرتسوک از شهاب سنگ ها می گوید، رونمایی از سنگ آسمانی در کن

در مستند سنگ آسمانی فیلمساز افسانه ای دوباره با پروفسور کلایو اوپنهایمر همکاری می نماید. هرتسوک و اوپنهایمرِ زمین شناس، پیش از این در مستند بلند در ژرفای دوزخ برای نتفلیکس همکاری نموده بودند.

در مستنند در ژرفای دوزخ که نامزد جایزه امی شد این دو در سراسر زمین مسافرت می نمایند و به محل آتشفشان ها سر می زنند و به آنالیز تاثیر آتشفشان ها بر بشریت می پردازند.

آندره سینگر و لوکی استیپه تیک (برادر ناتنی هرتسوک) تهیه نمایندگان مستند در ژرفای دوزخ قرار است این مستند را نیز تهیه نمایند. هرتسوک و اوپنهایمر هم به صورت مشترک این اثر را کارگردانی خواهند کرد.

در مستند سنگ آسمانی هرتسوک و اوپنهایمر دوباره به جهانگردی خود ادامه می دهند. آن ها این بار به مکان هایی سر می زنند که بینش انسان را نسبت به شهاب سنگ ها و ستاره های دنباله دار افزایش داده به گونه ای که به آن ها یاری می نماید تا بتوانند به ما درباره منشا حیات روی زمین بگویند.

فیگس جکمن رییس کمپانی اسپرینگ فیلمز و یکی از تهیه نمایندگان این مستند درباره این همکاری می گوید: ما واقعا هیجان زده هستیم که با ورنر هرتسوک و کلایو اوپنهایمر باردیگر و آن هم زمانی که هر دو نگاهشان را به سمت ستاره ها می چرخانند، همکاری می کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 18

به "هرتسوک از شهاب سنگ ها می گوید، رونمایی از سنگ آسمانی در کن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هرتسوک از شهاب سنگ ها می گوید، رونمایی از سنگ آسمانی در کن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید