هنوز سرمربی تیم ملی هستم

به گزارش مجله تار و سه تار، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: اکنون قصد استراحت دارم و از شما خبرنگاران هم به دلیل اینکه آمدید و با من صحبت کردید، ممنون هستم اما بگذارید از این بردی که آورده ایم لذت ببریم.

هنوز سرمربی تیم ملی هستم

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، دراگان اسکوچیچ در حاشیه تجلیل از ملی پوشان گفت: به لحاظ روانی، مدیریت کردن این شرایط خیلی سخت بود زیرا ما جای کوچک ترین لغزشی نداشتیم. همانطور که باید حواس مان را از لحاظ مصدومیت بازیکنان و بار فشاری که در تمرینات روی آنها بود، جمع می کردیم؛ به دلیل شرایط بد آب و هوایی چهار بازی در این دوره فشرده هم باید انجام می دادیم. این تنها اولین قدم بود و تازه آغاز جهتمان است. جهت طولانی داریم تا تیم قوی و قوی تری بسازیم.

وی درباره قرعه تیم ملی ایران در دوره بعدی گفت: اکنون مهم ترین موضوع برای من این است که صعود کردیم و خیلی به اینکه قرعه کشی دور بعدی به چه شکلی خواهد بود، فکر نمی کنم. الان دوست دارم از این دوره استفاده کنم. بروم و خانواده ام را ببینم و کمی به آرامش برسم.

سرمربی تیم ملی درباره اتمام قراردادش با تیم ملی ایران و آینده اش گفت: هنوز هم سرمربی هستم. اگر اطلاعات بیشتری دارید خوش به حال تان؛ چیز بیشتری برای اضافه کردن ندارم. اکنون قصد استراحت دارم و از شما خبرنگاران هم به دلیل اینکه آمدید و با من صحبت کردید، ممنون هستم اما بگذارید از این بردی که آورده ایم لذت ببریم. برای این صحبت ها وقت زیاد است.

وی همچنین بیان داشت: گفتم اکنون اوضاع به این شکل است که بازی ها تمام شده و می خواهم از بردی که به دست آورده ایم لذت ببرم. بعدا درباره این مسائل صحبت می کنیم. شرایط خیلی سختی را حل کردیم و اکنون هم وقت استراحتم است.بعدا برای صحبت کردن نسبت به این موارد فرصت هست. خیال تان راحت باشد زیرا تیم مان را آماده خواهیم کرد.

اسکوچیچ در انتها درباره ترجیحش در خصوص رقبای احتمالی تیم ملی در مرحله بعدی نیز گفت: ذهن خود را مشغول این فکرها نمی کنم. هر قرعه ای به ما بخورد با آن روبرو می شویم و چیزی نیست که دست ما باشد. برای روبروه با هر چیزی و هر تیمی آماده هستیم.

منبع: ایرنا

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 12 تیر 1400 بروزرسانی: 12 تیر 1400 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1616

به "هنوز سرمربی تیم ملی هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هنوز سرمربی تیم ملی هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید