پویش آنلاین نقد کتاب برای تازه های نشر شاهد

به گزارش مجله تار و سه تار، به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگار نوید شاهد پویش آنلاین نقد کتاب به کوشش اداره کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار می شود. این پویش به صورت منظم و بر اساس کتاب های تازه نشر شده شاهد برگزار خواهد شد. بر این اساس، کاربران سایت نوید شاهد و مخاطبان آثار نشر شاهد، می توانند پس از مطالعه کتاب های این انتشارات به نقد و بررسی آثار بپردازند. به نقدهای علمی و کارشناسی منتخب 500 هزار تومان جایزه پرداخت خواهد شد.

پویش آنلاین نقد کتاب برای تازه های نشر شاهد

نخستین کتاب پویش آنلاین نقد کتاب به کتاب سردار نبرد نوشته مصطفی محمدی تمنایی اختصاص دارد. این کتاب به زندگی سردار شهید نورعلی شوشتری، معروف به شهید وحدت می پردازد. سردار نبرد حاصل مصاحبه ها و پژوهش های نویسنده درباره شهید نورعلی شوشتری است و با روایت های متعدد و در هم آمیخته ای ادامه می یابد. نویسنده از این راستا، مخاطب را با شخصیت و مقام شهید وحدت آشنا می کند.

نقد های رسیده به دبیرخانه پویش، پس از بررسی توسط کارشناسان و داوران رتبه بندی می شوند و به برترین نقد ها هدایایی تعلق می گیرد.

لازم به یادآوری است که اداره کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران پویش آنلاین نقد کتاب را با هدف توسعه کتابخوانی حوزه ایثار و شهادت برگزار می کند و امکان دسترسی رایگان به آثار نشر شاهد در این پویش فراهم است.

علاقه مندان برای شرکت در پویش نقد کتاب باید اینجا و برای دریافت رایگان فایل الکترونیکی کتاب اینجا را کلیک کنند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 24 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1400 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1537

به "پویش آنلاین نقد کتاب برای تازه های نشر شاهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پویش آنلاین نقد کتاب برای تازه های نشر شاهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید