پیش بینی حمله فضایی ها به زمین به وسیله مسافر زمان خودخوانده

به گزارش مجله تار و سه تار، شخصی که ادعا می نماید مسافر زمان است و از سال 2714 آمده پیش بینی هایی را در خصوص آینده زمین و اتفاقات آن نموده است.

پیش بینی حمله فضایی ها به زمین به وسیله مسافر زمان خودخوانده

به گزارش خبرنگاران به نقل از میرر، یک مسافر زمان خودخوانده در برنامه تیک تاک پیش بینی کرد که بارش شهابی به زمین برخورد می نماید و در یک پیشگویی دیگر از حضور بیگانگان فضایی بر روی زمین صحبت کرد.

این اولین بار نیست که این حساب کاربری با نام aesthetictimewarper چنین پیش بینی را در کوشش برای نجات بشریت منتشر می نماید. به گزارش دیلی استار، این حساب قبلا پیش بینی های زیادی درباره زمین انجام داده است. درماه ژوئیه، این حساب پنج تاریخ و رویداد را که تا خاتمه سال های 2021 و 2022 رخ می دهد را یادآور شد.

این مسافر زمان معتقد است که سه نوجوان در ماه دسامبر با استفاده از تخم دایناسور تی رکس دریچه ای را به یک دنیا متناوب باز می نمایند. این حساب بعلاوه می گوید که شهر افسانه ای آتلانتیس در سال 2022 در اقیانوس اطلس پیدا خواهد شد.

فرد مذکور بعلاوه ادعا می نماید که ناسا در ماه آگوست یک سیاره ای شبیه به زمین پیدا خواهد نمود و هشت انسان از انرژی شدید خورشید در ماه اکتبر قدرت های ویژه ای دریافت خواهند کرد. یکی از پیش بینی های این حساب کاربری که توجه زیادی را به خود جلب کرد، ویدیویی بود که نشان می داد یک اتفاق شگفت انگیز در 11 آگوست 2021 رخ می دهد.

این حساب بیان نمود بارش شهابی بسیار بزرگی وجود خواهد داشت که دو هفته طول می کشد، در نیمکره شمالی مشاهده می گردد و حاوی پیغام هایی است. یکی از این شهاب ها با بقیه شهاب سنگ ها متفاوت به نظر می رسد، چرا که یک سفینه است که روی زمین فرود می آید و مقدمات اولین جنگ نوزیک را شروع می نماید. این ادعا واکنش های متفاوتی را در شبکه های مجازی به همراه داشت.

این حساب در پاسخ به این واکنش ها نوشت: بسیاری از شما هنوز باور ندارید که من یک مسافر واقعی زمان هستم، پس پنج تاریخی که بیان نمودم را به خاطر بسپارید.

در اوایل این هفته نیز مردی که ادعا می کرد مسافر زمانی از سال 2027 است، ویدئویی از یک شهر متروکه را به اشتراک گذاشت تا ثابت کند که او آخرین فرد روی زمین است. او ادعا می نماید که در آینده تنها می ماند، زیرا بقیه جمعیت زمین به وسیله یک فاجعه از بین رفته اند. او فیلم هایی از شهری در اسپانیا که در آن حضور دارد را هم به عنوان مدرک به اشتراک می گذارد.

منبع: فرارو
انتشار: 29 آذر 1400 بروزرسانی: 29 آذر 1400 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1828

به "پیش بینی حمله فضایی ها به زمین به وسیله مسافر زمان خودخوانده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی حمله فضایی ها به زمین به وسیله مسافر زمان خودخوانده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید