گزارش تمرین تیم ملی فوتبال، دروازه بان ها بدون مربی تمرین کردند، پاسکاری تک ضرب و سرعتی در غیاب 10 بازیکن

به گزارش مجله تار و سه تار، تمرین امروز تیم ملی فوتبال کشورمان در غیاب 10 بازیکن برگزار شد.

گزارش تمرین تیم ملی فوتبال، دروازه بان ها بدون مربی تمرین کردند، پاسکاری تک ضرب و سرعتی در غیاب 10 بازیکن

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله تار و سه تار، اولین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان در اردوی شهریور ماه جهت آماده سازی برای دیدار با هنگ کنگ، از ساعت 18 امروز (یکشنبه) در زمین شماره دوی آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.

در تمرین امروز 10 بازیکن که بازیکنان لژیونر بودند، حضور نداشتند و از فردا طبق برنامه به تمرینات اضافه خواهند شد.

13 بازیکن حاضر در تمرین که سه نفر از آنها دروازه بان بودند، ابتدا به مدت 10 دقیقه زیر نظر وحید هاشمیان به گرم کردن پرداختند و سپس تمرینات تاکتیکی آغاز شد.

سه دروازه بان تیم ملی در غیاب اسپینوزی، مربی دروازه بان ها تمرین کردند که علیرضا بیرانوند نقش مربی تمرین دهنده را ایفا و حرکات تمرینی را با رشید مظاهری و سیدحسین حسینی مرور می کرد.

بخش بعدی تمرین کار با توپ و مرور کارهای تاکتیکی بازیکنان زیر نظر وحید هاشمیان بود که به پاسکاری های سرعتی و تک ضرب اختصاص داشت. مارک ویلموتس هم از کنار زمین بر تمرینات نظارت می کرد.

این تمرین فقط 25 دقیقه برای پوشش رسانه ای باز بود و پس از این مدت مراحل آماده سازی ملی پوشان پشت درهای بسته پیگیری شد.

به گزارش مجله تار و سه تار، دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل هنگ کنگ از ساعت 14:30 روز سه شنبه 19 شهریور ماه به میزبانی هنگ کنگ برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 253

به "گزارش تمرین تیم ملی فوتبال، دروازه بان ها بدون مربی تمرین کردند، پاسکاری تک ضرب و سرعتی در غیاب 10 بازیکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش تمرین تیم ملی فوتبال، دروازه بان ها بدون مربی تمرین کردند، پاسکاری تک ضرب و سرعتی در غیاب 10 بازیکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید