ماجرای عجیب البسه تیم های ملی فدراسیون فوتبال

به گزارش مجله تار و سه تار، آغاز اردوی تیم های ملی فوتبال و فوتسال و بازگشت رقابت های بین المللی، با ماجرای عجیب لغو همکاری آل اشپرت و فدراسیون فوتبال از سوی این شرکت آلمانی همراه شده است.

ماجرای عجیب البسه تیم های ملی فدراسیون فوتبال

به گزارش خبرنگاران، مسابقات ملی بعد از ماه ها وقفه از شهریورماه آغاز می گردد و در نخستین اتفاق، تیم ملی بزرگسالان در فیفادی ها دو بازی تدارکاتی را برگزار خواهد نمود که یکی از بازی ها با ازبکستان است. پیش از این نیز تیم های ملی جوانان و نوجوانان برای حضور قدرتمند در رقابت های قهرمانی آسیا که با هدف انتخابی جام جهانی برگزار می گردد، از این ماه اردوی تدارکاتی خود را آغاز کردند. در فوتسال هم شرایط به همین منوال است و ملی پوشان بزرگسال و زیر 20 سال اردوی خود را برای شرکت در رقابت های پیش رو برگزار کردند.

به همین منظور، حدود دو ماه قبل دبیرکل فدراسیون فوتبال جلساتی را با مدیران تیم های ملی برگزار کرد تا بعد از اعلام نیاز به اسپانسر پوشاک تیم های فدراسیون فوتبال، البسه مورد نظر تامین گردد و از این حیث مسئله ای به وجود نیاید.

با این حال از آن موقع تا به امروز پوشاک جدیدی در اختیار فدراسیون فوتبال قرار نگرفت و در نهایت نماینده شرکت آلمانی در ایران از فسخ قرارداد با فدراسیون فوتبال به صورت یک طرفه خبر داده است و گفته به علت شیوع کرونا و تامین نشدن البسه موردنظر از تولیدی های مستقر در چین، این شرکت نمی تواند نیاز تیم های ملی ایران را تامین کند.

دست فدراسیون در پوست گردو

لغو یک طرفه قرارداد از سوی نماینده شرکت آل اشپرت در منطقه، مورد قبول و موافقت فدراسیون قرار نگرفته و فدراسوین فوتبال خواهان مذاکره مستقیم با نمایندگان ایران شرکت شده تا درباره شرایط موجود و منافع دو طرف صحبت گردد.

بدون شک در فاصله کوتاه باقی مانده تا آغاز رقابت های ملی، فدراسیون قادر به یافتن البسه موردنیاز نیست و این اتفاق ضربه بزرگی از حیث مسائل مادی و معنوی به تیم های ملی می زند.

استمرار این شرایط و حل و فصل نشدن ماجرا، به ضرر فدراسیون فوتبال خواهد بود چرا که تا زمان یافتن اسپانسر جدید یا تهیه پوشاک مورد نیازش باید با برند آل اشپرت به میدان برود که تبلیغ رایگان برای این شرکت است و از طرفی تامین پوشاک به وسیله اسپانسرهای موجود در کوتاه مدت امکان پذیر نیست.

با توجه به این شرایط، فدراسیون فوتبال اعلام نموده در صورتی که این شرکت به تعهداتش در ماه های گذشته عمل نکند و دلایل کافی برای فسخ قرارداد نیاورد، با ورود بخش حقوقی این فدراسیون به قرارداد روبرو خواهد شد. باید دید فدراسیون می تواند به همکاری خود با این شرکت ادامه دهد یا در صورت لغو قرارداد، ضرر و زیان وارد شده به فدراسیون فوتبال دیده شده یا خیر.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 مهر 1399 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1086

به "ماجرای عجیب البسه تیم های ملی فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای عجیب البسه تیم های ملی فدراسیون فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید