14 وسیله ضروری برای استایل مردانه زمستانی؛ چطور در زمستان خوشتیپ باشیم؟

به گزارش مجله تار و سه تار، لباس پوشیدن در فصل زمستان اصول و آداب خودش را دارد. مثلا شلوار مردانه مناسب زمستان شلوارهای کتان و جین راسته تا پایین مچ پا هستند هستند نه شلوارهای تنگ و کوتاه بالای ساق یا دم پا گشاد. بسیاری از لوازمی که در فصول دیگر سال غیر ضروری به نظر می رسند برای روزهای سرد سال واجب حیاتی هستند. 14 وسیله ضروری که مردان برای یک استایل زمستانی به آن ها احتیاج دارند را از سایت Business Insider در مجله خبرنگاران بخوانید.

14 وسیله ضروری برای استایل مردانه زمستانی؛ چطور در زمستان خوشتیپ باشیم؟

1- کاپشن کلاه دار

داشتن یک کاپشن کلاه دار یکی از ضروریات فصل زمستان برای مردان است. برای این که یک استایل مردانه زمستانی شیک و البته کاربردی داشته باشید برای روزهای سرد سال یک کاپشن با کلاه خز تهیه کنید تا حسابی شما را گرم نگه دارد و البته دست و پا گیر هم نباشد. اگر می خواهید برای یک تیپ و استایل روزانه و اسپورت یک کاپشن مردانه کلاه دار مشکی را با سایر لباس ها ست کنید یک پیراهن چهارخانه پشمی آبی یا قرمز، یک پلیور کرم رنگ و شلوار قهوه ای یا کرم کتان و یا شلوار جین آبی به همراه یک جفت بوت قهوه ای ترکیب مناسبی است. ترکیب رنگی پیراهن پشمی چهارخانه نارنجی، پلیور بنفش، شلوار طوسی یا کرم و کفش کرم را هم امتحان کنید.

2- پوتین گرم و ضد آب برای روزهای برفی و بارانی

راه رفتن روی برف و یخ در فصل زمستان امری گریز ناپذیر است. از سوی دیگر هوای غیر قابل پیش بینی فصل زمستان احتیاج به داشتن یک جفت بوت مناسب روزهای برفی و بارانی که پاهای شما را گرم و خشک نگه دارد را به امری ضروری تبدیل می نماید. یک پوتین کرم یا قهوه ای با تمام رنگ های زمستانی ست می شوند و یک استایل مردانه زمستانی شیک را رقم می زنند.

3- ژاکت و پیراهن پشمی

پیراهن های پشمی نرم تر و در عین حال ضخیم تر از پیراهن های معمولی هستند و شما را در روزهای سرد حسابی گرم نگه می دارند. پیراهن های پشمی معمولا چهارخانه هستند. می توانید یک پیراهن چهارخانه پشمی را با پلیور و کاپشن ست کنید. ترکیب رنگی کرم، خاکی و زرشکی برای شلوار، پیراهن، پلیور و کفش زمستانی یک ترکیب زیبا برای یک استایل مردانه زمستانی شیک است.

4- شلوار جین مشکی

رنگ های تیره برای فصل زمستان احساس گرمای بیشتری به شما می بخشند و البته از رنگ های روشن هم گرم تر هستند. برای یک استایل مردانه زمستانی شیک یک شلوار جین مشکی داشته باشید. یک نیم بوت مردانه مشکی، کاپشن مشکی، پیراهن هر رنگی می تواند باشد و با رنگ مشکی ست گردد و یک پلیور هماهنگ با رنگ پیراهن ترکیب یک استایل مردانه زمستانی شیک است.

5- جلیقه کاپشنی

جلیقه های کاپشنی یک لایه خوب و گرم و نرم و در عین حال همیشه مد روز برای تیپ و استایل زمستانی هستند. جلیقه کاپشنی را همیشه با شلوار کتان و جین ست کنید. برای زیر جلیقه یک پلیور گرم اسپورت بهترین انتخاب است و رنگ کفش و شلوار و پلیور هم باید با رنگ جلیقه ست گردد.

6- کلاه پشمی

کلاه به خصوص کلاه های پشمی از آن دسته اکسسوری های زمستانی هستند که معمولا مردها روی خوش به آن نشان نمی دهند. به هم ریختن شانه و حالت موها و نحوه ست کردن کلاه با سایر ترکیب های لباس احتمالا مهم ترین دلیل سر سنگینی مردها با کلاه های گرم و نرم پشمی است. برای انتخاب کلاه پشمی به عنوان یک اکسسوری زمستانی قطعا باید یک تیپ و استایل زمستانی اسپورت انتخاب کنید. برای این کار یک استایل مردانه زمستانی شیک با کلاه پشمی می تواند ترکیبی از این موارد باشد: یک کلاه پشمی شتری رنگ، یک پیراهن چهارخانه پشمی با ترکیب رنگی قرمز و آبی کاربنی، یک پلیور آبی کاربنی و یک شلوار کتان طوسی. بوت ها هم می توانند شتری، خاکی یا طوسی باشند. ترکیب طوسی، مشکی و سفید هم به انتخاب خودتان در ست کردن لباس ها گزینه شیک و چشم نوازی است. در مجموع برای رنگ کلاه بهتر است روی رنگ های خنثی تمرکز کنید.

7- یک جفت دستکش چرم و بافتنی

دستکش هم از آن دسته اکسسوری هایی است که معمولا مورد کم لطفی مردان است. احتمالا یکی از مهم ترین دلایل این امر ناتوانی در کار کردن با گوشی های تاچ و هوشمند به هنگام دست داشتن دستکش است. با این همه برای فصل زمستان حتما یک جفت دستکش چرم و یک جفت بافتنی داشته باشید. دستکش های چرم مردانه همیشه مد روز و کلاسیک هستند و حسابی دستان شما را به خصوص در روزهای برفی و سرد گرم نگه می دارند. اصلا شاید همین مسئله باعث شد که چند ساعتی گوشی موبایل تان را کنار بگذارید و از طبیعت زیبای زمستان لذت ببرید. رنگ دستکش را با توجه به رنگ لباس ها ست کنید. دستکش چرم را در موقعیت های رسمی و دستکش های بافتنی را برای روزهایی که قرار خاصی ندارید بهره ببرید.

8- اورکت یا کت بلند

اورکت و کت های بلند تا روی زانو یا بالای زانو برای یک استایل زمستانی مردانه شیک همیشه شیک و مد روز هستند. کت بلند را می توانید هم با شلوار کتان و هم چین ست کنید. برای این که یک استایل مردانه زمستانی شیک داشته باشید بهتر است همراه با کت بلند، نیم بوت بپوشید، البته در استایل های مدرن امروزی کفش چرم و حتی اسپورت هم با کت بلند یک انتخاب محسوب می شوند که البته کفش اسپورت انتخاب خوبی برای یک استایل رسمی نیست. برای زیر کت یک پلیور نه چندان حجیم و ترجیحا یقه گرد یا یقه اسکی انتخاب های مناسبی هستند. اگر هم هوا خیلی سرد است می توانید روی کت و شلوار رسمی هم کت بلند را بپوشید.

9- شال گردن

استایل ها و سبک های مختلف بستن و گره زدن شال گردن یکی از رمز و رموز مردان خوش تیپ در فصل زمستان است. گره زدن شال گردن به روش های مختلف نقش زیادی در شکیل به نظر رسیدن استایل زمستانی شما دارد. بهترین رنگ ها برای شال گردن مردانه هم رنگ هایی مثل طوسی، دودی، کرم، سرمه ای و حتی مشکی هستند.

10- ژاکت جلو باز یا سوییشرت

همان طور که گفتیم زمستان فصل لایه به لایه لباس پوشیدن است. برای مثال وقتی خارج از شرکت یا محل کار هستید قطعا باید کت و کاپشن به تن داشته باشید اما وقتی وارد شرکت و محل کارتان می شوید قطعا باید یک لایه از لباس تان را کم کنید. پس همیشه در فصل زمستان به گونه ای لباس بپوشید که امکان کم کردن لباس های تان را داشته باشید. ژاکت ها یا سوییشرت های جلو باز و دکمه خور تا پایین یا تا نیمه را به راحتی می توانید با سایر اکسسوری های تیپ زمستانی ست کنید.

11- یک جفت کفش جیر زمستانی

کفش هایی از جنس جیر و چرم بهترین گزینه برای فصل زمستان هستند. علاوه بر یک جفت نیم بوت گرم و نرم برای روزهای برفی بهتر است یک جفت کفش جیر یا چرم رسمی با کمی ساق یا بدون ساق زمستانی هم در کمد لباس خود داشته باشید. پیراهن جین آبی، شلوار جین یا کتان مشکی و یک کاپشن اسپورت یک تیپ و استایل زمستانی مردانه شیک است.

12- یک دست کت و شلوار رسمی

یک دست کت و شلوار رسمی برای فصل زمستان داشته باشید. برای یک دست کت و شلوار کلاسیک و رسمی می توانید پارچه های پشمی، فاستونی و فلانل در طرح های مختلف را به عنوان انتخاب هایی مقرون به صرفه و شیک در نظر داشته باشید.

13- یک جفت جوراب گرم

جوراب مردانه به خصوص در فصل زمستان نباید پایین تر از مچ پا باشد. بهترین جوراب مردانه باید حداقل 7 سانتیمتر از ساق پا، تقریباً تا میان مچ و زانو را بپوشاند. از جوراب های پشمی و یا پنبه ای ضخیم برای زمستان بهره ببرید. جوراب های از جنس پلاستیک در مجموع انتخاب مناسبی برای هیچ کدام از فصول سال نیستند چون در فصل تابستان خیلی زود در کفش بو می گیرند و در روزهای سرد سال به هیچ وجه پای شما را گرم نگه نمی دارند. رنگ جوراب را حتما با رنگ کفش و رنگ شلوار یا کت و شلوار هماهنگ کنید.

14- یک جفت زیر شلواری گرم

برای فصل زمستان و روزهای سرد سال حتما یک جفت زیر شلواری گرم برای احتیاط داشته باشید. یک زیرشلواری گرم و چسبان برای روزهای سرد سال و گرم نگه داشتن پاها بسیار لازم است.

منبع: افق کوروش
انتشار: 30 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 53

به "14 وسیله ضروری برای استایل مردانه زمستانی؛ چطور در زمستان خوشتیپ باشیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "14 وسیله ضروری برای استایل مردانه زمستانی؛ چطور در زمستان خوشتیپ باشیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید