27 سامانه نو ثبت تخلفات سرعت در مازندران نصب می شود

به گزارش مجله تار و سه تار، 27 سامانه تازه ثبت تخلفات سرعت با قابلیت پلاک خوانی در محور های سوادکوه و کندوان نصب خواهد شد.

27 سامانه نو ثبت تخلفات سرعت در مازندران نصب می شود

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرنگاران از ساری،اسماعیل فولادی معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت: 27 سامانه تازه ثبت تخلفات سرعت با قابلیت پلاک خوانی در راستای ارتقای ایمنی تردد در محور های استان و کنترل رفتار مخاطره آمیز رانندگان در محور های سوادکوه و کندوان نصب خواهد شد.

او اضافه نمود: این سامانه ها علاوه بر اینکه در محل نصب خود سرعت لحظه ای وسایل نقلیه را رصد می کنند قابلیت محاسبه سرعت میانه تردد وسایل نقیله را در جهت بین دو سامانه را هم داشته و تخلفات سرعت لحظه میانه را ثبت و اعمال جریمه می کنند.

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت: عملیات نصب این سامانه ها شامل عملیات عمرانی از جمله اجرای فونداسیون و نصب دکل ها و گاردریل ها، نصب علایم و تابلو ها و همچنین تجهیزات فنی تا خاتمه سال جاری انجام و از ابتدای سال آینده سامانه ها به بهر برداری خواهند رسید.

فولادی اضافه نمود: با عنایت به تجهیز محور های کندوان و سوادکوه و با توجه به اینکه پیشتر محور های هراز و کیاسر - سمنان و ورودی های شرقی و غربی استان نیز به این سامانه ها با قابلیت پلاک خوانی مجهز شده بودند تمامی ورودی و خروجی های استان قابل کنترل و رصد بوده که این امر دست یابی به اطلاعات ذی قیمتی را از ورود و خروج وسایل نقلیه به استان جهت مقاصد مختلف از جمله برنامه ریزی ارائه خدمات به کاربران جاده ای و گردشگران و همچنین افزایش ایمنی تردد و امنیت در جاده ها را فراهم می آورد.

س

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 28 آذر 1400 بروزرسانی: 28 آذر 1400 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1827

به "27 سامانه نو ثبت تخلفات سرعت در مازندران نصب می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "27 سامانه نو ثبت تخلفات سرعت در مازندران نصب می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید