احتمال ادامه پیدا کردن فصل جاری سری A تا پاییز!

به گزارش مجله تار و سه تار، فدراسیون فوتبال ایتالیا میخواهد به هر شیوه ممکن فصل جاری مسابقات لیگ این کشور را به سرانجام برساند.

احتمال ادامه پیدا کردن فصل جاری سری A تا پاییز!

به گزارش مجله تار و سه تار، گویا مسئولان فوتبال ایتالیا هیچ برنامه ای برای نیمه تمام گذاشتن فصل جاری رقابت های سری A ندارند و می خواهند به هر قیمتی که شده این فصل را به خاتمه برساند، حتی اگر هفته های خاتمهی این فصل با هفته های نخست فصل آینده همپوشانی زمانی پیدا کند.

نزدیک به یک ماه است که تمامی مسابقات فوتبال در ایتالیا به دلیل شیوع کرونا در این کشور به حالت تعلیق درآمده است و با آمار روزافزون مبتلایان و کشته ها در این کشور، تعیین نیست که چه زمانی مسابقات از سر گرفته شوند.

تا پیش از این هم بحث ادامه پیدا کردن فصل تا ماه های جولای و آگوست (تیر و مرداد) مطرح شده بود اما ظاهراً برای ایتالیایی ها هیچ محدودیت زمانی جهت به خاتمه رساندن فصل وجود ندارد و آنها می خواهند هر طور شده فصل را به خاتمه برساند حتی اگر این مسابقات تا ماه اکتبر (مهر ماه) ادامه پیدا کند و این در حالیست که فصل جدید سری A هر سال از اواخر ماه آگوست شروع می گردد.

گابریله گراوینا، رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا در این خصوص به شبکه رای اسپورت گفت: تنها شیوه صحیح مدیریت چنین شرایط اضطراری این است که مسابقات فصل 20-2019 را در همین امسال به خاتمه برسانیم، حالا به هر شیوه ای که امکانش وجود داشته باشد. ما داریم روی یکسری از فرضیات و گزینه ها کار می کنیم تا شرایط فعلی را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنیم.

گراوینای 66 ساله ادامه داد: یکی از تاریخ های محتمل برای از سر گرفته شده مسابقات 17 می (28 اردیبهشت) است، اما ما می دانیم و و باز هم تأکید می کنیم که این فقط یک فرضیه است. به خاتمه رساندن سری A تا ماه های سپتامبر و اکتبر هم یک گزینه دیگر است. این راهی است که ما می توانیم از نابودی نه تنها فصل 20-2019 بلکه فصل 21-2020 جلوگیری کنیم.

در حال حاضر 26 هفته از رقابت های سری A گذشته و 12 هفته دیگر به خاتمه این رقابت ها باقی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 846

به "احتمال ادامه پیدا کردن فصل جاری سری A تا پاییز!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال ادامه پیدا کردن فصل جاری سری A تا پاییز!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید