ادامه اخراج ها در استقلال؛ مدد جباری هم کنار گذاشته شد!

به گزارش مجله تار و سه تار، مدد جباری مسئول تدارکات استقلال پایان به حرف آمد. او درباره مشکل سرمربی تیم با خودش می گوید: به خدا نمی دانم مشکلم چیست. من را تا دم درِ رختکن می برند اما فرهاد مجیدی بدون اینکه مستقیم صحبتی انجام دهد، به سعید رمضانی سرپرست تیم می گوید جلوی چشم سرمربی نباشم. نمی دانم چرا نمی گویند جرم من چه چیزی بوده که پس از 30 سال آبرویم بردند، آن هم کسی که میان استقلالی ها و پرسپولیسی ها عزت و احترامی دارد.

ادامه اخراج ها در استقلال؛ مدد جباری هم کنار گذاشته شد!

آقا مدد برای نخستین بار در تمام دوران حضورش در استقلال به طور مستقیم خطاب به سرمربی تیم می گوید: وقتی زن و شوهری با هم اختلافی دارند، در دادگاه مسائل شان را می گویند و سپس جدا می شوند. من گدای فوتبال هستم اما گدای مجیدی نیستم. شما آبروی مرا نزد بازیکنی که 2 روز است به استقلال آمده، بردید. پس از این همه سال، در خلوت خودم اشک می ریزم و کسی نیست با من صحبت کند. چقدر برای تیم زحمت کشیدم، آیا اعضای تیم می دانند چطور لباس های شان آماده می شود؟ ماهی 70،80 هزار تومان قبض پول تلفن همراه من است که به خاطر استقلال پرداخت می کنم. بارها از جیب خودم برای تیم هزینه کردم اما با من اینگونه رفتار کردند. مجبورم با این شرایط خودم بروم تا بیشتر از این آبرویم ریخته نشود.

مدد جباری در انتها، پرده ای متفاوت از ماجرای اخراج دانشگر را بازگو کرد: محمد دانشگر را چرا اخراج کردید؟ چون از اتوبوس جا ماند و تماس گرفت برگردید تا مرا سوار کنید؟ آیا دلیل اخراج بازیکنی که پایش در بازی با سپاهان آسیب دید، این بود؟

منبع: فرارو
انتشار: 14 مهر 1399 بروزرسانی: 14 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1103

به "ادامه اخراج ها در استقلال؛ مدد جباری هم کنار گذاشته شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه اخراج ها در استقلال؛ مدد جباری هم کنار گذاشته شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید