اصفهان، خیلی ها ذوب آهن را از جذب مربی خارجی برحذر داشتند

به گزارش مجله تار و سه تار، مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان گفت: خیلی ها ما را از جذب مربی خارجی برحذر داشتند اما به انتخاب هیئت مدیره احترام گذاشتیم، حداقل 10 مربی خارجی را آنالیز کردیم تا به گزینه فعلی رسیدیم.

اصفهان، خیلی ها ذوب آهن را از جذب مربی خارجی برحذر داشتند

به گزارش مجله تار و سه تار از اصفهان، منصور یزدی زاده ظهر امروز در مراسم معارفه سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب آهن، گفت: دوران خوبی با علیرضا منصوریان داشتیم اما بنا به دلایل مختلف جدایی صورت گرفت که اگر دلیل این جدایی غیرمنطقی بود امروز او را در جمع خود نداشتیم.

وی اضافه نمود: در باشگاه ذوب آهن فعالیت های فرهنگی و ارزشی از همان ابتدا مدنظر بوده است و رفتن آذری و آمدن جواد محمدی نیز بر همین مبنا صورت گرفت.

مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان درباره استعفای محمدی از مدیرعاملی باشگاه ذوب آهن گفت: اگر قرار باشد مدیری میدان مبارزه را به این زودی ترک کند من باید 100 بار تا به امروز جدا می شدم، قطعا در خدمت محمدی خواهیم بود.

وی با بیان اینکه در این مدت شاهد بعضی نامهربانی ها بودیم اما محمدی روی خیلی از برنامه های زندگی خود خط کشید، و با جنگندگی بسیار برای موفقیت باشگاه کوشش کرد، اضافه نمود: ایشان جایی نمی رود و در خدمت او خواهیم بود، نگاه ما به آینده است، باید برای جایگزینی منصوریان گزینه مناسبی انتخاب می کردیم، ما یک ماه عجیبی را پشت سر گذاشتیم به طوری که بسیاری از افراد سیاسی با من تماس گرفتند.

یزدی زاده اظهار داشت: 10 برابر این شرایط سخت را اعضای هیئت مدیره تجربه کردند، خوشبختانه به جمع بندی خوبی رسیدیم و سرمربی جدید می تواند جایگزین خوبی برای منصوریان باشد.

وی ادامه داد: تغییرات مدیرعامل و سرمربی اجتناب ناپذیر بود، تیم نتایج خوبی داشت اما در نتیجه گیری مشکل داشتیم که امیدوارم با تغییرات اخیر نتایج بهتری کسب کنیم، متاسفانه بعضی رسانه ها در مدت اخیر، حقایق را وارونه جلوه می دادند و بعضی حرف های ما سر از شبکه های اجتماعی در می آورد که امیدوارم در عرصه ورزش شاهد حرفه ای گری بهتری باشیم.

مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان گفت: آمدن سرمربی جدید را به فال نیک می گیریم و صحبت های او امیدبخش بود، به او گفتم که در بازی با سپاهان باید عیار خود را نشان دهد، چون گویا در زمان سرمربیگری در پاختاکور، در دو بازی رفت و برگشت سپاهان را شکست داده است و اگر مقابل سپاهان نتیجه بگیرد عیار او برای ما معین می گردد، به منصوریان قول داده بودیم که مراسم تودیع و معارفه برگزار کنیم و خوشحالم که عمر من به این کار قد داد.

وی اظهار داشت: خیلی ها ما را از جذب مربی خارجی برحذر داشتند اما به انتخاب هیئت مدیره احترام گذاشتیم، حداقل 10 مربی خارجی را آنالیز کردیم تا به گزینه فعلی رسیدیم.

162، ت

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 660

به "اصفهان، خیلی ها ذوب آهن را از جذب مربی خارجی برحذر داشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصفهان، خیلی ها ذوب آهن را از جذب مربی خارجی برحذر داشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید