اپل مکان های آزمایش COVID-19 را به نقشه ها اضافه می کند

به گزارش مجله تار و سه تار، صاحبان آیفون ممکن است به زودی به قابلیتی جدید دسترسی پیدا کنند. این قابلیت جدید به کاربران کمک می کند که بدانند نزدیک ترین مکان برای آزمون کرونا کجا خواهد بود.

اپل مکان های آزمایش COVID-19 را به نقشه ها اضافه می کند

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، اپل در تلاش است تا مکان هایی را نشانه گذاری کند که مردم می توانند برای COVID-19 آزمایش دهند. این کار با اضافه کردن مکان های مذکور روی نقشه انجام می شود. این شرکت پورتال ایجاد کرده است تا ارائه دهندگان بتوانند جزئیات خود را به اشتراک بگذارند. البته این اطلاعات توسط سازنده آیفون تایید می شود.

اواخر هفته گذشته مطلبی توسط 9to5Mac منتشر شد که اعلام می کرد اپل از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی، آزمایشگاه ها و مشاغل دیگر می خواهد که یک الگو را بارگیری کرده و اطلاعات مربوط به مکان را برای سایت های آزمایش COVID-19 وارد کنند. اپل تأیید اطلاعات ارائه شده را شروع می کند و سپس در اپل نقشه ها نمایش داده می شود.

با توجه به بی پاسخ ماندن سوالات متداول صفحه این شرکت هنوز تقریبی در مورد زمان نمایش مکان ها در برنامه پیمایش ارائه نشده است. افزون بر این ها، اپل همچنین با گوگل همکاری می کند تا فناوری ردیابی مخاطب را توسعه دهد که توسط مقامات بهداشتی مورد استفاده قرار گیرد. این تکنیک از تلفن های همراه برای اطلاع رسانی به شخص هنگام تماس نزدیک با شخصی که آلوده است، استفاده می کند.

منبع: انتخاب
انتشار: 17 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 866

به "اپل مکان های آزمایش COVID-19 را به نقشه ها اضافه می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپل مکان های آزمایش COVID-19 را به نقشه ها اضافه می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید