ایجاد مشروط 7 هزار شغل پایدار در تهران تا 1.5 سال آینده

به گزارش مجله تار و سه تار، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران، گفت: در صورت واگذاری 100 هکتار زمین در شهرک صنعتی نصیرآباد، هفت هزار شغل پایدار مستقیم تا 1.5 سال آینده در این شهرک ایجاد می شود.

ایجاد مشروط 7 هزار شغل پایدار در تهران تا 1.5 سال آینده

صابر پرنیان با اشاره به اینکه خواست تولیدکنندگان و صنعتگران شهرستان رباط کریم توسعه شهرک صنعتی نصیرآباد بوده و این شهرک صنعتی متراکم ترین شهرک صنعتی کشور است، گفت: در جلسه ای مشترک، مسئولان مربوطه به بررسی مسائل تامین اجتماعی و دارایی (صدور مفاصا حساب سالیانه در جهت عدم انباشت بدهی واحدها و جلوگیری از جرائم دیرکرد) پرداختند و بررسی یک درصد ارزش افزوده سهم شهرک های صنعتی و طرح توسعه 103 هکتار ضلع غربی شهرک صنعتی نصیرآباد در این جلسه بحث و مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در شهرک های صنعتی باید مرزبندی ها اصلاح و واگذاری زمین در شهرک صنعتی نصیرآباد با سند تک برگ انجام شود، همچنین آب پایدار برای شهرک های صنعتی از طریق آب منطقه ای و پروژه الغدیر که خط انتقال آب در حال اجرا است تامین می شود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران با بیان اینکه اموال 20 واحد مستقر در شهرک صنعتی نصیرآباد به دلیل بدهی بانکی توقیف شده، شرح داد: توقیف این واحدها سریع تر باید رفع شود زیرا اینکار منجر به فعال شدن و بازگشت آن واحدها به چرخه تولید کشور می شود.

گفتنی است که شهرک صنعتی نصیرآباد به وسعت 260 هکتار در راستای ساماندهی مشاغل و واحدهای تولیدی در سال 1369 در محور تهران - رباط کریم 2 کیلومتر مانده به شهر رباط کریم باند جنوبی جاده کیلومتر 30 جاده قدیم تهران-ساوه تاسیس شد و صنایع مجاز برای استقرار در این شهرک شامل غذایی و آشامیدنی، شیمیایی و پلاستیک، فلزی و ماشین سازی، برق و الکترونیک، نساجی و پوشاک، سلولزی و کانی غیر فلزی است.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1333

به "ایجاد مشروط 7 هزار شغل پایدار در تهران تا 1.5 سال آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایجاد مشروط 7 هزار شغل پایدار در تهران تا 1.5 سال آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید