بانک ملی ، انحصار وام مسکن را شکست

به گزارش مجله تار و سه تار، مدیرعامل بانک ملی در مراسم رونمایی از طرح ویژه مسکن بانک ملی گفت : سقف دریافت وام برای هر فرد 60 میلیون و برای زوج ها 120 میلیون تومان است و سود این تسهیلات 17/5درصد با بازپرداخت 12 سال خواهد بود .

بانک ملی ، انحصار وام مسکن را شکست

جهت دریافت خدمات پتینه کاری با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

محمدرضا حسین زاده اظهارداشت : در این طرح سپرده گذاران این حساب افزون بر دریافت سود سرمایه گذاری کوتاه مدت، امکان برخورداری از اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن را نیز خواهند داشت .

مدیرعامل بانک ملی توضیح داد :متقاضیان باید سپرده کوتاه مدت با نرخ 10 درصد افتتاح نمایند که میانگین ماهانه مانده حساب باید 18میلیون و 200 هزار تومان باشد.

در این حالت گواهی اوراق مسکن به مبلغ 500 هزار تومان داده می گردد که در بازار فرابورس قابل خرید و فروش است .

وی طرح مسکن بانک ملی را موجب بروز رونق در بازار مسکن دانست و اضافه نمود : پیش بینی می گردد بازار مسکن و در پی آن کسب و کار کشورمان رونق یابد.

مدیرعامل بانک ملی به مردم گفت که می توانند به شعب این بانک برای افتتاح حساب ویژه مسکن اقدام نمایند. همچنین اوراق گواهی مسکن از یک ماه بعد از افتتاح حساب در بورس قابل فروش خواهد بود.

حسین زاده اضافه نمود: هر فرد باید ماهانه 18 میلیون و 200 هزار تومان در حساب داشته باشد که به این مبلغ 500 هزار تومان اوراق تعلق می گیرد، این اوراق برای دریافت تسهیلات باید تا 2 سال نگه داشته گردد .

منبع: پیام دلتا
انتشار: 9 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 651

به "بانک ملی ، انحصار وام مسکن را شکست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانک ملی ، انحصار وام مسکن را شکست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید