برگزاری کارگاه توسعه روابط بین الملل در حوزه فناوری در اصفهان

به گزارش مجله تار و سه تار، مسؤول اجرایی کارگاه توسعه روابط بین الملل در حوزه فناوری گفت: این کارگاه به منظور بین المللی سازی اختراعات، قراردادها و پروژه های اعضای هیات علمی، سرمایه گذاران و سایر علاقه مندان به این حوزه برگزار می گردد.

برگزاری کارگاه توسعه روابط بین الملل در حوزه فناوری در اصفهان

حسین ربانی در گفت وگو با مجله تار و سه تار، اظهار کرد: نخستین کارگاه توسعه روابط بین الملل در حوزه فناوری با موضوع فرصت های پژوهشی و فناوری موجود در کره جنوبی، نحوه ارتباط با شرکت های کره جنوبی و روش های ثبت پتنت و قراردادهای بین المللی به منظور ارتباط با کره جنوبی و همکاری با شرکت های آن برگزار می گردد.

وی با معرفی مدرسین این کارگاه، گفت: کارگاه توسعه روابط بین الملل در حوزه فناوری به همت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با سخنرانی زهرا زمانی، رابط پیگیری امور مرتبط با کارگروه همکاری های ایران و کره جنوبی و انتها امینی، مشاور مالکیت فکری در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار خواهد شد.

ربانی با بیان اینکه این کارگاه با امتیاز توانمندسازی اعضای هیات علمی همراه خواهد بود، اضافه نمود: ظرفیت شرکت در این کارگاه به تعداد محدود 60 نفر خواهد بود.

سرپرست شورای بین المللی سازی پژوهش و مسئول اجرایی کارگاه توسعه روابط بین الملل در حوزه فناوری در شرح اهداف آینده این شورا، توضیح داد: با توجه به استقبال عمومی از این کارگاه، در نظر داریم تا کارگاه هایی مشابه برای دیگر کشورها در ابعاد وسیع تر برگزار کنیم.

به گزارش مجله تار و سه تار، نخستین کارگاه توسعه روابط بین الملل در حوزه فناوری به همت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان روز دوشنبه 28 مرداد در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 229

به "برگزاری کارگاه توسعه روابط بین الملل در حوزه فناوری در اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری کارگاه توسعه روابط بین الملل در حوزه فناوری در اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید