برگزاری کارگاه توسعه روابط بین الملل در حوزه فناوری در اصفهان

مسؤول اجرایی کارگاه توسعه روابط بین الملل در حوزه فناوری گفت: این کارگاه به منظور بین المللی سازی اختراعات، قراردادها و پروژه های اعضای هیات علمی، سرمایه گذاران و سایر علاقه مندان به این حوزه برگزار می گردد.

برگزاری کارگاه توسعه روابط بین الملل در حوزه فناوری در اصفهان

حسین ربانی در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: نخستین کارگاه توسعه روابط بین الملل در حوزه فناوری با موضوع فرصت های پژوهشی و فناوری موجود در کره جنوبی، نحوه ارتباط با شرکت های کره جنوبی و روش های ثبت پتنت و قراردادهای بین المللی به منظور ارتباط با کره جنوبی و همکاری با شرکت های آن برگزار می گردد.

وی با معرفی مدرسین این کارگاه، گفت: کارگاه توسعه روابط بین الملل در حوزه فناوری به همت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با سخنرانی زهرا زمانی، رابط پیگیری امور مرتبط با کارگروه همکاری های ایران و کره جنوبی و انتها امینی، مشاور مالکیت فکری در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار خواهد شد.

ربانی با بیان اینکه این کارگاه با امتیاز توانمندسازی اعضای هیات علمی همراه خواهد بود، اضافه نمود: ظرفیت شرکت در این کارگاه به تعداد محدود 60 نفر خواهد بود.

سرپرست شورای بین المللی سازی پژوهش و مسئول اجرایی کارگاه توسعه روابط بین الملل در حوزه فناوری در شرح اهداف آینده این شورا، توضیح داد: با توجه به استقبال عمومی از این کارگاه، در نظر داریم تا کارگاه هایی مشابه برای دیگر کشورها در ابعاد وسیع تر برگزار کنیم.

به گزارش خبرنگاران، نخستین کارگاه توسعه روابط بین الملل در حوزه فناوری به همت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان روز دوشنبه 28 مرداد در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 27 شهریور 1398 شناسه مطلب: 229

به "برگزاری کارگاه توسعه روابط بین الملل در حوزه فناوری در اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری کارگاه توسعه روابط بین الملل در حوزه فناوری در اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید