ترامپ قانون اساسی و سوگند ریاست جمهوری را نمی فهمد

به گزارش مجله تار و سه تار، مشاور سابق امنیت ملی کاخ سفید توضیح داد که ترامپ فردی مناسب جایگاهش نیست؛ چراکه درکی از قانون اساسی و سوگند ریاست جمهوری ندارد.

ترامپ قانون اساسی و سوگند ریاست جمهوری را نمی فهمد

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری مجله تار و سه تار از فاکس نیوز، جان بولتون در ادامه تنش با دونالد ترامپ، وی را فردی نامناسب برای ریاست جمهوری نامید که قانون اساسی و سوگند ریاست جمهوری را نمی فهمد.

بولتون عصر آدینه به وقت محلی در مصاحبه ای با شبکه آی تی وی گفت: استفاده از قدرت دولتی برای منافع شخصی، چیزی است که ترامپ نمی تواند در مقابل [وسوسه] آن مقاومت کند.

وی با بیان اینکه فکر نمی کنم او برای ریاست جمهوری مناسب باشد تأکید کرد: ترامپ قانون اساسی را خیلی خوب نمی فهمد.

بولتون همچنین گفت: ترامپ سوگند ریاست جمهوری را نمی فهمد.

مشاور سابق امنیت ملی کاخ سفید در خصوص اینکه در صورت پیروزی ترامپ در انتخابات ماه نوامبر چه احساسی خواهد داشت، گفت: بسیار نگران خواهم شد. یقین داریم که خسارت های ناشی از یک دوره ریاست جمهوری را می توانیم ترمیم کنیم اما نمی دانم بعد از دو دور ریاست جمهوری وی چه اتفاقی خواهد افتاد.

بولتون تأکید کرد که ترامپ نمی تواند میان امور شخصی و منافع ملی تمیز قائل گردد.

وی همچنین کاخ سفید را جایی پرهرج ومرج و بی نظم توصیف کرد.

بولتون 17 ماه به عنوان مشاور امنیت ملی در کاخ سفید ترامپ فعالیت کرد. وی کتابی با عنوان اتاقی که در آن رخ داد نوشته و خاطرات خود را از دوره فعالیتش در دولت ترامپ بازگویی نموده است.

بولتون در کتابش علیه ترامپ افشاگری نموده است. دولت ترامپ کوشش کرد تا مانع انتشار این کتاب گردد؛ اما یک قاضی آمریکایی با صدور حکمی اعلام نمود که بولتون می تواند کتابش را منتشر کند.

4106/پ

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 9 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1029

به "ترامپ قانون اساسی و سوگند ریاست جمهوری را نمی فهمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ قانون اساسی و سوگند ریاست جمهوری را نمی فهمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید