(تصاویر) دورگردانی عاملان شرارت بیمارستان پورسینا رشت

به گزارش مجله تار و سه تار، عاملان اصلی شرارت و درگیری بیمارستان پورسینا رشت پس از دستگیری توسط پلیس، امروز برابر دستور قضائی در محل شرارت خود و در ملاء عام دورگردانی شدند.

(تصاویر) دورگردانی عاملان شرارت بیمارستان پورسینا رشت

به گزارش ایسنا سردار عزیزاله ملکی امروز با حضور در محل وقوع درگیری اراذل و اوباش در بیمارستان پورسینا رشت در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در پی گزارش مردمی به مرکز فوریت های پلیس 110مبنی بر وقوع درگیری و نزاع دسته جمعی توسط تعدادی از اراذل و اوباش که در ساعت 1:45 بامداد روز سه شنبه، 8 مهر ماه در محوطه اورژانس بیمارستان پورسینا رشت به وقوع پیوست، بلافاصله با حضور عوامل پلیس در صحنه مراتب شناسایی و دستگیری مسببین این درگیری در دستورکار یگان های عملیاتی پلیس نهاده شد.

دورگردانی

این مقام ارشد انتظامی گیلان اضافه کرد: صبح همان روز در ادامه آنالیز ها یک نفر از عاملان اصلی این نزاع که در محور لشت نشا به کوچصفهان در حال تردد با خودرو شخصی بود، شناسایی و در حین فرار از دست مأموران با اصابت گلوله پلیس به وی، دستگیر و خودروی وی نیز توقیف شد.

سردار ملکی با اشاره به اینکه در ادامه آنالیز ها، تعداد سه نفر دیگر از این اراذل و اوباش طی عملیات غافلگیرانه پلیس در شهر رشت دستگیرشدند، گفت: سایر متهمان اصلی که پس از انجام شرارت، شهر رشت را به مقصد استان البرز ترک نموده و به صورت مخفیانه قصد خروج از کشور را داشتند با اشرافیت اطلاعاتی پلیس طی اعزام تیم های عملیاتی به استان البرز در روز جاری طی یک عملیات غافلگیرانه در داخل یک دستگاه خودرو پراید شناسایی و دستگیر شدند و تعدادی سلاح سرد شامل قمه، قداره و چاقو از آنها کشف و ضبط شد.

وی با تاکید بر اینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس است و با مخلان نظم و امنیت به شدیدترین وجه برخورد خواهد شد، توضیح داد: پلیس و دستگاه قضایی مصمم هستند با شدت هرچه بیشتر با مخلان امنیت عمومی برخورد نمایند.

این مقام ارشدانتظامی با اشاره به رضایت مردم از عملکرد مقتدرانه پلیس در برخورد با هنجارشکنان، اعلام کرد: شهروندان در صورت برخورد با هر گونه مزاحمت از سوی اراذل و اوباش با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس بگیرند.

فرمانده انتظامی گیلان توضیح داد: پلیس در هر شرایطی اجازه عرض اندام و قدرت نمایی به اراذل و اوباش و مخلان آسایش مردم را نداده و با اقتدار کامل با آنها برخورد خواهدکرد.

لازم به ذکر است؛ عاملان اصلی شرارت و درگیری بیمارستان پورسینا پس از دستگیری توسط پلیس، ظهر امروز برابر دستور قضائی در محل شرارت خود و در ملاء عام دور گردانی شدند.

منبع: فرارو
انتشار: 14 آبان 1399 بروزرسانی: 14 آبان 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1164

به "(تصاویر) دورگردانی عاملان شرارت بیمارستان پورسینا رشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) دورگردانی عاملان شرارت بیمارستان پورسینا رشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید