جدیدترین شرایط ترامپ و بایدن در آستانه دومین مناظره

به گزارش مجله تار و سه تار، به گزارش خبرنگاران به نقل از ریل کلییر پالیتکیز، نتایج نظرسنجی های کلی در خصوص میزان حمایت از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا حکایت از آن دارد که در حال حاضر جو بایدن نامزد حزب دموکرات 51.3 درصد آرا و دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوریخواه 42.3 درصد آرا را در اختیار دارند.

جدیدترین شرایط ترامپ و بایدن در آستانه دومین مناظره

بدین ترتیب میزان اختلاف آرای دو نامزد در کل آمریکا به صورت کلی 9 درصد است اما در نظرسنجی هایی که از تاریخ 12 تا 16 اکتبر از سوی رسانه های مختلف انجام شده، این اختلاف آرا متفاوت است.

در نظرسنجی IBD و TIPP میزان اختلاف آراء دو نامزد 7 درصد به نفع بایدن است. در نظرسنجی اکونومیست و موسسه یوگاور اختلاف دو نامزد 10 درصد به نفع بایدن است.

در نظرسنجی پایگاه خبری هیل و موسسه هریس ایکس اختلاف دو نامزد 7 درصد به نفع بایدن است. در نظرسنجی رویترز و موسسه Ipsos اختلاف دو نامزد 10 درصد به نفع بایدن است.

در نظرسنجی وال استریت ژورنال و ان بی سی نیوز اختلاف آرا 11 درصد به نفع نامزد حزب دموکرات است. در نظرسنجی ان پی آر، پی بی اس و ماریست اختلاف دو نامزد 11 درصد به نفع بایدن است.

در نظرسنجی موسسه راسموسن اختلاف دو نامزد 5 درصد به نف نامزد حزب دموکرات اعلام شده است. در نظرسنجی JTN و موسسه تحقیقاتی RMG اختلاف بایدن و ترامپ 8 درصد به نفع بایدن است.

در نظرسنجی موسسه USC Dornsife اختلاف نامزدهای دو حزب 12 درصد به نفع نامزد حزب دموکرات یعنی جو بایدن اعلام شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 آبان 1399 بروزرسانی: 29 آبان 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1197

به "جدیدترین شرایط ترامپ و بایدن در آستانه دومین مناظره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیدترین شرایط ترامپ و بایدن در آستانه دومین مناظره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید